Praca CIEŚLA Miejsce Piastowe kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Miejsce Piastowe, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miejsce Piastowe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (ART.150F) - od 1 850 PLN

wystawianie faktur, kontakt z klientem, wystawianie aukcji na portalu sprzedażowym, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rąpin (lubuskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zleceń transportowych, monitorowanie realizacji zlece, obsługa klientów, współpraca z przewoźnikami, pozyskiwanie nowych kontraktów, prowadzenie dokumentacji, wyszukiwanie i wystawianie ofert przy pomocy dostępnych giełd.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Siedlce (mazowieckie)

ADMINISTRATORSKLEPU INTERNETOWEGO - od 2 250 PLN

ADMINISTROWANIE STRONY SKLEPU INTERNETOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

do uzgdn.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów rolniczych , rozładunek towaru, szukanie w katalogach części
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Poddębice (łódzkie)

OGRODNIK (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

sortowanie jabłek, przycicnanie drzew, karczowanie sadu, grabienie patyków
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Niedźwiada Duża (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie manicure i pedicure, przedłużanie rzęs, zabiegi na twarz, makijaż, manicure żelowy oraz hybrydowy
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Gorlice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie opakowań do produkcji, czyszcenie i ostrzenie sprzętu, kompletowanie zamówień, prace pomocnicze na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru; szeroko pojęte prace magazynowe, dbanie o porządek na miejscu w pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Myślachowice (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

montaż instalacji elektrycznych,montaż tras kablowych,gniazdek,przełączników,oświetlenia,montaż oraz okablowanie skrzynek bezpiecznikowych, okablowanie oraz montaż szaf sterowniczych,automatyka przemysłowa z elementami programowania,umowa zlecenie,200 godzin pracy w miesiącu,miejsce wykonywania pracy-Polska (pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie) wysokość wynagrodzenia miesięcznie brutto 2800 złotych, 14 zł/brutto, kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny,oferta pracy dostępna w sali B
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca w branży spożywczej przy produkcji i pakowaniu paluszków surimi (paluszki rybne)
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Goleniów (zachodniopomorskie)

STAŻ - POMOC MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

montaż mebli, pomoc w rozładunku , wydawanie i przyjmowanie towaru, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bytom (śląskie)

FAKTURZYSTKA/STAŻ - 997,4 PLN

Wystawianie faktur, sporządzanie rejestrów oraz archwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Karczmiska Drugie (lubelskie)

MASAŻYSTA CHIŃSKI - do 2 000 PLN

MASAŻ LECZNICZY: CHIŃSKI, MASAŻ GŁOWY, NÓG, CAŁEGO CIAŁA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA MASAŻU CHIŃSKIE, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO SZYCIA - 997,4 PLN

operator maszyn do szycia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Bieganów (lubuskie)

MANIPULANT DREWNA OKRĄGŁEGO - od 620 PLN

przeprowadzanie oględzin drewna przeznaczonego do manipulacji, klasyfikowanie drewna, wyznaczanie miejsc podziału dłużyc na kłody i wrzynki, racjonalne wykorzystanie drewna zgodnie z jego przeznaczeniem, obsługa maszyn i urządzeń tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Słone (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towarów do sprzedaży, wykonywanie prac związanych z obsługa klientów oraz realizacją transakcji kupna i sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

REFERENT HANDLOWY - KASJER - od 1 850 PLN

prowadzenie biura firmy, fakturowanie, obsługa klienta, kasy, zamówienia i inne
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Libiąż (małopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

przygotowanie i zawieranie umów handlowych, badanie rynku, potrzeb klienta, pozyskiwanie nowych klientów, wystawianie faktur, gwarancji, załatwianie reklamacji klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Biała Podlaska (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika-wykonywanie prac usługowych, czyszczenie i konserwacja ciągnika
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Oleszna (dolnośląskie)

KONSTRUKTOR - od 1 850 PLN

-projektowanie opraw oświetleniowych,-projektowanie konstrukcji mechanicznych,-opracowywanie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Chorzów (śląskie)

KASJER BANKOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

sprzedaż art. farmaceutycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gorlice (małopolskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 2 800 PLN

tworzenie projektów w oparciu o Javascript, HTML,CSS,RENDFRAMEWORK, PJP,LARAVEL, JONICFRAMEWORK
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Rzeszów (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed