Praca CIEŚLA KONSTRUKCYJNY Unin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Unin, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Szalowanie ścian, zbrojenie stropów żelbetonowych, schodów, balkonów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Unin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamieński

Zawód: cieśla*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Cie śla konstrukcyjnyumiejętność: wiązanie cęgami, umiejętność czytania projektów budowlanych. praca na wysokości

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Topolowa 5, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: kamieński

Gmina pracodawcy: Kamień Pomorski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień Pomorski

Ulica pracodawcy: Topolowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

staż 1) Opole, ul. Chabrów 117 godziny pracy:8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35, lub 2)Borki, Elektrowniana 24 w godzinach 7-14.35 lub 12-19.35 sobota wolna
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Brzezie (opolskie)

KUCHARZ SAMODZIELNY (Z) - do 1 850 PLN

Kucharz samodzielny
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Tarnów (małopolskie)

SALOWA - 997,4 PLN

Salowa
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

KOORDYNOWANIE SPRZEDAŻY, OBSŁUGA KLIENTA, WYSYŁANIE PACZEK POCZTOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Rososznica (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - do 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; 2 lata doświadczenia w zawodzie; wykonywanie zabiegów kosmetycznych, stylizacja paznokci; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lewin Brzeski (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

1467U PODINSPEKTOR - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliwOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR DO SPRAW TRANSPORTU - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gorzewo (mazowieckie)

1312U PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wolanów (mazowieckie)

233S - RZEŹNIK - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Młodocin Mniejszy (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW INWESTYCJI - 997,4 PLN

ANALIZA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ, PRZYGOTOWYWANIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Opoczno (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Sprzedaż towaru, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej. Metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sługocin (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW UBEZPIECZEŃ (Z) - do 1 850 PLN

prowadzenie kalendarza spotkań, kontrola poprawności danych w dokumentach ubezpieczeniowych, obsługa sekretariatu, kontrola nad obiegiem dokumentacji, opracowywanie raportów, zestawień
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)

OSOBA DO SZKOLENIA NOWYCH PRACOWNIKÓW Z UKRAINY - od 900 PLN

Osoba do szkolenia nowych pracowników z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Plewiska (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie towaru do sprzedaży, sporządzanie faktur, dbanie o estetykę i czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Parchatka (lubelskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Józefosław (mazowieckie)

OPERATOR PIŁY TAŚMOWEJ - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Białogard (zachodniopomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH/SZKLANYCH - od 1 850 PLN

Raportowamie błędów, kontrola jakości wyrobów szklanych wsparcie produkcji. gotowośc do pracy w delegacji na terenie Polski (Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk).
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Częstochowa (śląskie)

MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ - do 1 850 PLN

MONTAŻ I OBRÓBKA STOLARKI
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Turzno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 TONY - od 2 600 PLN

PROWADZENIE POJAZDU DOSTAWCZEGO OPLANDEKOWANEGO PO DROGACH PUBLICZNYCH CAŁEJ EUROPY, Z UWZGLĘDNIENIEM GŁÓWNYCH KIERUNKÓW NIEMCY-UKRAINA, CODZIENNA OBSŁUGA SAMOCHODU (KONTROLA POZIOMU PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH, TEMPERATURY, CZYSTOŚCI POJAZDU, ITP.), DBAŁOŚĆ O NALEŻYTE ZAMOCOWANIE ŁADUNKÓW, POMOC PRZY PRZEŁADUNKACH, UCZESTNICZENIE W KONTROLACH I ODPRAWACH CELNYCH ORGANÓW POZA UNIJNYCH, ORIENTACJA W TERENIE PRZY BRAKU DROGOWSKAZÓW I ZNAKÓW DROGOWYCH;
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Mieroszów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

program
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Krasnystaw (lubelskie)

MONTER KONSERWATOR INSTALACJI I SPRZĘTU P.POŻ. - do 1 850 PLN

sprawadzanie stanu technicznego, konserwacja oraz montaż instalacji i sprzętu ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chorzów (śląskie)