Praca CUKIERNIK Mrągowo kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z zawodem

Data publikacji: 2015-12-10

Lokalizacja: Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrągowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Kopernika 1, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mrągowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrągowo

Ulica pracodawcy: Kopernika

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Firma zajmuje się produkcją piekarniczo-cukiernicza, garmażerką . MŁ 2009r

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Prace konserwacyjne i naprawcze na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Mysłowice (śląskie)

INŻYNIER DS TECHNICZNYCH - do 2 200 PLN

Pomoc przy opracowywaniu dokumentacji technicznej, jakosciowej. Udział przy realizacji zleceń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

NADZIEWANIE PĄCZKÓW. PAKOWANIE I ZGRZEWANIE.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Brzeźnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Kontakt z klientami i sprzedaż asortymentu, kontakt z dostawcami.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kęty (małopolskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Wykonywanie prac regulacyjno-pomiarowych, naprawa i sprawdzanie przyrządów kontrolno-pomiarowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

WULKANIZATOR (STAŻ PO WER) - 997,4 PLN

Wymiana opon, wyważanie, drobna mechanika.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MALARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i malowanie ścian.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Lutcza (podkarpackie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 13 100 PLN

IT - tworzenie oprogramowaniazakres obowiązków:tworzenie oprogramowania, w tym oprogramowania czasu rzeczywistego, jego wdrażenie w różnym środowisku trchnicznym oraz dalszy rozwój oraz udoskonalenie
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.Sporządzanie raportów.Sprzedaż towarów.Ekspozycja towarów.Dbałość o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zagórów (wielkopolskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi, organizacja zabaw, pomoc w codziennych czynnościach dzieciom
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Miechów (małopolskie)

SPAWACZ/OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH - od 2 350 PLN

prace spawalnicze (spawanie, naprawianie, żłobienie), prace ślusarsko-monterskie, prace realizowane zgodnie z dokumentacją techniczną i terminami z zachowaniem wymagań jakościowych, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP, obowiązujących norm, przepisów, prodedur. Miejsce wykonywania pracy Gliwice, delegacje na terenie kraju i za granicą.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

załadunek, rozładunek towarów, obsługa pojazdow i przyczep,utrzymanie pojazdu w czystości, prowadzenie pojazdów,
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Łaziska (wielkopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ FP (ŻARY) - 997,4 PLN

rejestrowanie korespondencji, obsługa akt, kompletowanie wniosków, obsługa komputera, pisanie pism
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykonywanie robót murarskich, tynkarskich, plytkowanie i inne prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (8:00-16:00) - od 2 200 PLN

kontrola dokumentów przychodowo-rozchodowych, kontrola stanów magazynowych, generowanie dokumentów inwentaryzacyjnych oraz inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

zbiór i pakowanie pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Jastrowie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łosice (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

sprzedaż i montaż opon, naprawa ogumienia
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 13 PLN

Komunikacja z pracownikami z Ukrainy, zbiór owoców, prace pielęgnacyjne w szkółce, okulizacja, nawożenie, wykopywanie i przygotowanie drzewek do sprzedaży, rok doświadczenia
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Falęcice-Parcela (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

935S - POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

praca z kontrahentami ze wschodu
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Ciągowice (śląskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 900 PLN

Organizacja placu budowy, ręczny załadunek, rozładunek i transport materiałów budowlanych, ręczne prace rozbiórkowe, prace wykończeniowe i montaż suchej zabudowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka dydaktyczna, prace higieniczno-obsługowe
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Złotów (wielkopolskie)