Praca CIEŚLA 162 Korytów kontakt przez PUP

Stanowisko: CIEŚLA 162

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: szalowanie ściań żelbetowych, stropów, fundamentów, wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Korytów (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Korytów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
szalowanie ściań żelbetowych, stropów, fundamentów, wykonywanie tymczasowych obiektów drewnianych na placu budowy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł. brutto

Nazwa stanowiska: CIEŚLA 162

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Korytów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żyrardowski

Zawód: cieśla*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa sprzętu cieślarskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Limanowskiego 45, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żyrardowski

Gmina pracodawcy: Żyrardów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żyrardów

Ulica pracodawcy: Limanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 45

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJE ZADAŃ PUBLICZNYCH, ORGANIZACJA WYPOCZYNKU LETNIEGO DZIECI I MŁODZIEŻY, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ, SEGREGOWANIE I ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW, KONTAKT Z KONTRAHENTAMI, PRZYGOTOWANIE I REDAGOWANIE PISM WYCHODZĄCYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI GILZ PAPIEROSOWYCH. - 2 500 - 2 700 PLN

Produkcja gilz papierosowych, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - 5 000 - 12 000 PLN

Monitorowanie statusu projektów, zadań, itp., obsługa procesu fakturowania, zamówień i innych spraw związanych z finansami projektu, gromadzenie danych i metryk projektowych i tworzenie raportów.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

archiwizacja dok, przygotowanie korespondencji do wysylki, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA W HURTOWNI ODZIEŻOWEJ - od 13 PLN

Obsługa klientów hurtowni odzieżowej, dbałość o ekspozycję towarów, doradztwo i pomoc klientom zagranicznym
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA BUDOWLANY - 1 100 - 1 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, manicure i pedicure, masaże, obsługa sprzętu kosmetycznego
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 1 500 PLN

obróbka blacharska dachów, wykonywanie dachów wielkopowierzchniowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO - od 1 100 PLN

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole niepublicznej.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ługi Wielkie (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

porządkowanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Walichnowy (łódzkie)

DESIGNER (PROJEKTANT) - od 1 850 PLN

tworzeniu projekcji (wizualizacji) parków rozrywki dla dzieci wraz z ich wyposażeniem dla punktów pracodawcy oraz klientów pracodawcy, głównie z Niemiec, Francji oraz Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poznań (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

oferta stażu: obsługa podnośnika samochodowego, rozładunek paszy, układanie opon i felg na placu i magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kosztowo (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dostwa potraw zaopatrywanie lokalu
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Koło (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 150 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, rozmieszczanie towarów w magazynie, prace magazynowe, rozwożenie komponentów na linie produkcyjne.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Siewierz (śląskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - od 1 850 PLN

Stylizacja i wizaż.Nawiązywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o dobry wizerunek firmy, nauka makijażu na życzenie klienta, zagęszczanie rzęs, tworzenie makijażu.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

przetwórstwo orzeszków arachodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Ornasowo (pomorskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

Praca przy kosmetyce drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gorczyn (łódzkie)

INŻYNIER DS. PRZEMYSŁU I PRODUKCJI - od 4 000 PLN

prowadzenie i modyfikacja form wtryskowych i odlewniczych; wymiarowanie i rysowanie części form wtryskowych i odlewniczych; rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących form; naprawa form,
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Tułowice (opolskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

organizacja pracy z dzieckiem wymagającym wsparcia, prowadzenie dokemntacji, doradztwo psychologiczne dla rodziców, badania diagnostyczne
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS OCHRONY ŚRODOWISKA I PPOŻ - od 5 000 PLN

pozyskiwanie decyzji i pozwoleń administracyjnych, ich weryfikaja i aktualizacja; prowadzenie i aktualizacja dokumentacji wymaganej przepisami prawa oraz wewnętrznymiuregulowaniami; prowadzenie weidencji i sprawozdawczości, ewidencja odpadów wytwarzanych i poddawanych recyklingowi; odpowiedzialnosć za gospodarke odpadami i mediami na terenie firmy; ekonomiczne zbywanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - 2 000 - 2 500 PLN

umiejętność wykonywania zbrojeń i czytanie projektów.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Olesno (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

-prace porządkowe, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wieliczka (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów, naczepOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szubin (kujawsko-pomorskie)