Praca BRYGADZISTA - SERWISU SPRZĄTAJACEGO Wołowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wołowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pracowników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Można kierować kandydata

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA - SERWISU SPRZĄTAJACEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wołowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Zawód:
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: kierowanie grupą osób

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z urzędu pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: prace porządkowe

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1