Praca BRYGADZISTA-KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW SEZONOWYCH Wytok Firma "POLFOREST" Zbigniew Zamachowski

Miejsce pracy:
72-300 Wytok 14, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Koordynacja pracy pracowników polowych obywateli Ukrainy i Rosji (dozór i organizacja pracy pracowników)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA-KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW SEZONOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wytok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płoty

Zawód:
pozostali kierownicy do spraw innych typów usług gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

Nazwa pracodawcy: Firma "POLFOREST" Zbigniew Zamachowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Płoty

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wytok

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach