Praca DIETETYK Toruń A & S COMPANY ANNA LEWANDOWSKA, SANDRA SZADKOWSKA S.C.

Broniewskiego 4/154, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
ustalanie dietwynagrodzenie 1850 zł brutto+ prowizjakonieczne wykształcenie kierunkowe lub kurs dietetyczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dietetyk (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
konieczne wykształcenie kierunkowe lub kurs dietetyczny

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
A & S COMPANY ANNA LEWANDOWSKA, SANDRA SZADKOWSKA S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV mnależy wysłać na adres: diet (at) sunkins.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Broniewskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk