Praca BARMAN Strumień kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Strumień, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strumień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.01.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

TECHNIK MEDYCZNY - do 1 850 PLN

asystowanie lekarzowi przy wykrawaniu materiału tkankowego , opis cech materiału, samodzielne opracowywanie materiału, przygotowywanie materiału, sporządzanie odczynników chemicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chorzów (śląskie)

STAŻ/PO WER/- DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, wykładanie towru itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU - od 8 600 PLN

rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczenia ryzyka, przygotowywanie programów pracy i planów audytu na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim, przedstawianie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania na pozimie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacjami w firmir, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu popray wydajności i skuteczności
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zduńska Wola (łódzkie)

MŁODSZY ANALITYK DS. WERYFIKACJI KLIENTÓW - KYC - od 4 000 PLN

upewnianie się, że procesy KYV+C due diligence są przeprowadzane zgodnie z wymaganą jakością i dbałością o detale, przeprowadzanie badań poprzez wewnętrzne i zewnętrzne źródła, wyszukiwanie i analiza informacji zgodnie z wymogami regulacyjnymi, analiza ryzyka związanego z potencjalnym klientem, zdobycie i rozwijanie wiedzy na temat procedury KYC, odpowiedzialność za czasowe eskalacje dowolnych spraw operacyjnych, działania zmierzające ku doskonaleniu obowiązujących procesów, aktywna eskalacja każdych problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stosunki z klientami i przyczynić się do ewentualnych strat dla banku.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK SALONU SPRZEDAŻY- REFDO30 - od 1 850 PLN

Prowadzenie salonu sprzedaży, sprzedaż na terenie Żar i Żagania.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Żary (lubuskie)

POMOC WYDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

przewijanie przędzy na cewki, obkładanie ramy natykowej, czyszczenie cewek z przędzy, segredowanie odpadów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

adresowanie i drukowanoie kopert, sporządzanie wykazu nadanej poczty, redagowanie pism informacyjnyych, obsługa urządzeń biurowych, archiwwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łomianki (mazowieckie)

ADMINISTRATOR FILMU - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

utrzymanie czystości w firmie, serwisie i na zewnątrz obiekty
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA -KASJER - do 1 850 PLN

sprzedaż art.spożywczo przemysłowych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Czernice Borowe (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

cięcie metalu; szlifowanie; pomiary
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Bilcza (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w wieku 3-6 latprowadzenie zajęćpomoc w prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Zambrów (podlaskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Stare Pole (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami.2. Archiwizacja dokumentacji studenckiej.3. Prowadzenie dokumentacji toku studiów.4. Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych.5. Przygotowanie i wysyłka korespondencji.6. Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych.7. Sporządzanie decyzji administracyjnych.8. Wystawianie zaświadczeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RECEPCJI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

STARSZY KOORDYNATOR DS. EKSPORTU - od 5 500 PLN

Koordynowanie, nadzorowanie eksportu produktów; poszukiwanie kontrahentów; kontakt z kontrahentami w języku hiszpańskim.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Łódź (łódzkie)

OBSŁUGA MASZYN DO NAPAWANIA - do 2 200 PLN

Obsługa maszyn do napawania, ustawianie programu, kontrola jakościWymagania:wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, obsługa komputera, mile widziane uprawnienia spawalnicze.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jóźwików (świętokrzyskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Prace związane z gospodarką i hodowlą lasów; praca na terenie Nadleśnictwa Kup w godzinach 6-14 ;
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Kup (opolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Utrzymanie czystości w pokojach, w łazienkach, na korytarzach, pomoc przy roznoszeniu posiłków mieszkańcom, mycie naczyń po posiłkach, utrzymanie czystości w kuchence podrecznej. Staz w godz. 7 - 15.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Koszelew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 400 PLN

FACHOWA OBSŁUGA KLIENTA, WYSTAWIANIE FAKTUR I PARAGONÓW, ZNAJOMOŚĆ SPRZEDAWANYCH PRODUKTÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, PRZYGOTOWYWANIE DOSTARCZONEGO TOWARU, ZAMAWIANIE TOWARU.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

Pomoc przy praniu tapicerki.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Mostki (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W SERWISIE ALLEGRO - od 1 850 PLN

sprzedaż przez serwis Allegro artykułów z branży motoryzacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bytom (śląskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

FRYZJER/STYLISTA - od 2 500 PLN

strzyżenie męskie, strzyżenie brody, cięcie domowe, strzyżenie maszynką, koloryzacja, baleyage, makijaż włosów - upięcie i modelowanie
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość