Praca BRUKARZ Zawiercie " DAGLEZJA" Małgorzata Dziewicka

Brata Alberta 6, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie koryta drogi lub ścieżek pod wszelkiego rodzaju nawierzchnie, układanie, naprawianie, spoinowanie i demontaż wszelkiego rodzaju nawierzchni z kostki kamiennej i betonowej lub płyt betonowych, montaż krawężników, docinanie elementów kamiennych lub betonowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawiercie

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę klienta w PUP

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: " DAGLEZJA" Małgorzata Dziewicka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą, po uprzedniej weryfikacji kandydata i wydaniu skierowania przez doradcę klienta indywidualnego w PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Brata Alberta

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
centrum ogrodnicze, sprzedaż związana z uprawami roślin , aranżacja ogrodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz