Praca BRUKARZ Zawiercie JURBRUK Michał Jurczak

Jana Onufrego Zagłoby 23, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace brukarskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawiercie

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 900 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe min 1 rok

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: JURBRUK Michał Jurczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV Na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefoniczniew godz: 8-16Miejsce wykonywania pracy: Śląsk

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Jana Onufrego Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy: pozostałe roboty budowlane wykończeniowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016