Praca BRUKARZ - STAŻ WRPO Radłów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radłów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - pomoc przy układaniu kostki brukowej, płyt betonowych i osadzaniu krawężnków, wymiarowanie i niwelacja terenu, nauka budowy maszyn brukarskich i ogrodowych oraz bezpiecznej obsługi, sadzenie drzew i krzewów, pielęgnacja roślin i terenów zielonych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ - STAŻ WRPO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy