Praca BRUKARZ Skawina POLAK ANDRZEJ Usługi Brukarsko-Remontowe

Dębca 5a, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: układanie i docinanie kostki

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skawina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skawina

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana umiejętność brukarstwa i doświadczenie w zawodzie.Praca na terenie Krakowa, Skawiny i okolic.

Nazwa pracodawcy: POLAK ANDRZEJ Usługi Brukarsko-Remontowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Dębca 5:00AM, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Skawina

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skawina

Ulica pracodawcy: Dębca

Numer budynku pracodawcy: 5:00AM

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz