Praca BRUKARZ Rogolin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rogolin, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogolin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białobrzeski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Pl. Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: białobrzeski

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Ulica pracodawcy: Pl. Zygmunta Starego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru (bielizna)
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA - MONTER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Choroszcz (podlaskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PARKINGOWY - od 2 236 PLN

parkingowy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - od 13,2 PLN

przygotowywanie pojazdu do naprawy mechanicznej, przygotowywanie pojazdu do wydania klientowi, pomoc mechanikom przy naprawiepraca na umowie-zlecenia+ZUS, wynagrodzenie 13,20zł/godz brutto przy przepracowywaniu około 80 godzin miesięcznie według potrzeb w godzinach od 7:00 do 20:00,
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wrocław (dolnośląskie)

STAZ/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i ppoż.-obsługa klienta-obsługa terminala i kasy-organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie towarów, sprawdzanie pod względem jakości i ilości-dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kożuchów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

dowóz towarów na targowiska, sprzedaż artykułów metalowych i AGD
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów i pieczywa
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MASARNI - od 1 850 PLN

POMOC W ETAPACH PRODUKCJI WYROBÓW WĘDLINIARSKICH W MASARNI ( MIĘSO, PRZYPRAWY, OSŁONKI, ITP), POMOC PRZY SEGREGOWANIU MIĘSA WG. RODZAJÓW, WAŻENIE WYROBÓW, POMOC PRZY MIELENIU, KOSTKOWANIU, POMOC W POSZCZEGÓLNYCH ETAPACH PRODUKCJI - PAKOWANIE, DBANIE O CZYSTAOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, WYPEŁNIANIE REJESTRÓW.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Dąbrowa (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

usługi elektro-energetyczne na terenie całego kraju i Łodzi
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W LODZIARNI - od 1 850 PLN

sprzedaż lodów tradycyjnych porcjowanych łopatką do kubków waflowych i pojemników na wynos, obieranie i krojenie owoców do lodów, dbanie o czystość stanowiska zgodnie z wymaganiami sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

maszynowe i ręczne utrzymanie czystości na halach produkcyjnych i magazynowych;utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych i zielonych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Częstochowa (śląskie)

BLACHARZ - IZOLER - od 2 000 PLN

BLACHARZ - IZOLER
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Pustków-Osiedle (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

Odpowiedzialność za przygotowywanie potraw z kuchni orientalnej oraz organizowanie pracy w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW INTERAKTYWNYCH - od 1 850 PLN

kierowanie maketingiem TV w mediach społecznosiowych oraz telefonicznie, poszukiwanie nowych klientów celem zwiększenia działań w zakresie sprzedaży reklam, prowadzenie strony
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kleszczewo (wielkopolskie)

MONTER WIAT PRZYSTANKOWYCH ORAZ WIAT SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

przygotowywanie oraz montaż wiat przystankowych, wiat samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Ropa (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 2 000 PLN

Obsługa obrabiarek CNC, pomiary detali, wymiana oraz odpowiedni pomiar narzędzi skrawających. Praca na trzy zmiany. Wynagrodzenie: 2000 zł + premie.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej oraz ich serwowanie.-znajomość receptur kuchni orientalnej-doczytywanie przepisów kuchni orientalnej ,konieczność porozumiewania się z pozostałymi pracownikami-cudzoziemcami
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Koluszki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Produkcja wyrobów gastronomicznych, przetwarzanie produktów, wstępna obróbka, pakowanie, smażenie (RPO)
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK PRAC OGÓLNOBUDOWLANYCH - od 13 PLN

wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań,ykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku,-posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp,noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wyszków (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny przemysłowej,szycie elementów odzieży
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wielogłowy (małopolskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

Staż w firmie krawieckiej, wszywanie zamków, przeróbki krawieckie, szycie spodni, bluz dresowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Skoczów (śląskie)

LOGOPEDA - od 1 132,5 PLN

Pomoc logopedyczna dla dzieci mających problemy z wymową.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Murzasichle (małopolskie)

KIEROWCA MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów, wydawanie i rozwożenie towaru, wystawianie dokumentów WZ
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)