Praca BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA Jaworzno kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zleconych prac brukarskich.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 zł brutto/ miesięcznie

Nazwa stanowiska: BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Wymagane doświadczenie przy praca brukarskich

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Umiejętność szybkiego uczenia się.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Jaworzno

Gliniana 12, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Jaworzno

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz