Praca BRUKARZ (O) Tarnów LUMA-BRUK Firma Remontowo-Budowlana Maciej Wątroba

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
układanie obrzeży, krawężników i innych elementów betonowych, przygotowywanie podbudowy i układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Prośba pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca na terenie Małopolski w godz. 7:00-15:00; układanie obrzeży, krawężników i innych elementów betonowych, przygotowywanie podbudowy i układanie kostki brukowej; wynagrodzenie 2500 zł brutto. Kontakt: LUMA-BRUK Firma Remontowo-Budowlana Maciej Wątroba, wcześniejszy kontakt tel. 503 396 152.

Nazwa pracodawcy:
LUMA-BRUK Firma Remontowo-Budowlana Maciej Wątroba

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub kontakt osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.09.2016