Praca BRUKARZ Oleśnica kontakt przez PUP

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: brukowanie , naprawa i rozbieranie nawierzchni dróg, chodników, placów, ulic.

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Oleśnica (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
brukowanie , naprawa i rozbieranie nawierzchni dróg, chodników, placów, ulic.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleśnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane umiejętności w zawodzie.Osoba do przyuczenia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Wojska Polskiego 13, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagane wykszt. zawodwe, umiejętności w zawodzie. Oferta utworzona w ramach doposazenia/wyposażenia stanowiska pracy-uzupełnienie- tylko dla osoby zrejestrowanej w PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy:
Zakład Instalacji Budowlanych Aleksander Stahlberger Teresa Stahlberger

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż art. budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sierakowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrołęka (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 9 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:- prowadzenie tworzenia oraz wdrożenia modeli biznesowych, usług biznesowych oraz aplikacji usług przy wykorzystaniu odpowiedniej infrastruktury informatycznej;- ustalanie wymagań dla danej usługi, identyfikowanie najbardziej adekwatnej technologii oraz stworzenie i implementacja schematu oprogramowania;- analiza modelu biznesowego, zbieranie informacji potrzebnych dla realizacji tworzonego oprogramowania; - przeprowadzanie dokumentacji tworzonego oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 2 600 PLN

Tynkowanie, szpachlowanie, sprzątanie miejsca pracy po zakończeniu pracy. Praca 8 godzin/dziennie; od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Pruszków (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dostarczanie towarów, pakowanie na auto, rozładowywanie w wyznaczonych miejscach
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

spotkania z klientami, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

GENERALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH - od 4 555 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -wspieranie pracowników Philip Morris z Serbii, Czarnogóry, Macedonii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Albanii i Słowenii z zapytaniami związanymi z HR; -utrzymywanie wniosków w bazie danych iTicket i przygotowanie dokumentacji związanej z HR; -utrzymywanie danych pracownika w systemie SAP; -generowanie standardowych raportów SAP; -wspomaganie procesów ogłaszania, a także uczestniczenie w tłumaczeniu i przeglądaniu dokumentów związanych z procesami HR;
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Kraków (małopolskie)

STYLISTKA PAZNOKCI- OFERTA PO SZKOLENIU - od 462,5 PLN

stylistka paznokci
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Głogów (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólnobudowlane,drobne prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Bircza (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zwoleń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej,przygotowanie towarów do sprzedaży,bezpośrednia obsługa klienta,organizowanie zapotrzebowania,dbałość o jakość obsługi klienta,pobieranie gotówki,regulowanie płatności za dostarczony towar,sporządzanie raportu fiskalnego,umiejętność obsługi klienta,zamawianie towarów u dostawcy,pakowanie towarów dla klienta.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Strzałkowo (wielkopolskie)

OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - KOMPLETACJA TOWARU - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: mile widziane; uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym; zakres obowiązków: kompletacja towaru; umowa zlecenie; miejsce pracy: terytorium RP
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B - 2 000 - 4 500 PLN

- przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonywania zadania- planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowywanie tras alternatywnych- kierowanie samochodem dostawczym- zabezpieczenie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i używciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczaniem podczas jazdy także przed kradzieżą- prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu.
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

TARTACZNIK - do 1 850 PLN

Odbieranie, układanie, formatowanie desek i kantówek.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wola Wielka (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W SKLEPIE - 1616 - od 1 850 PLN

TEST RYNKU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Świdnica (dolnośląskie)

KIEROWCA-MECHANIK - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Ostrołęka (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

pomoc klientowi w doborze paneli i drzwi, wykonywanie pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kłobuck (śląskie)

BRUKARZ - do 3 000 PLN

prace budowlane związane ze szpachlowaniem, malowaniem, kafelkowaniem, pracami pomocniczymi
NORD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-10 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI ADMINISTRACYJNO TECHNICZNEJ BIURA ST(FP) - 997,4 PLN

obsługa sprzętu biurowego (komputer, centrala, faks, ksero, sprzęt multimedialny). Obsługa recepcji (obieg korespondencji), promocja usług z wykorzystaniem Internetu, pomoc techniczna przy realizacji usług szkoleniowych (ksero druk oprawa materiałów)
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU - 997,4 PLN

/ nabór staż / porządkowanie placu, segregacja odpadów
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Pabianice (łódzkie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI - od 2 000 PLN

magazynier pakowacz
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Balice (małopolskie)

MURARZ - od 3 500 PLN

Murowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU TRANSPORTU - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Ozorków (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa sprzedaży, negocjacje handlowe. Peraca na terenie województwa łódzkiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Mycie podłóg, okien, ścieranie kurzu, odkurzanie dywanów, sprzątanie toalet i sal lekcyjnych. Umowa o pracę na czas określony 1 m-c.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Piła (wielkopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Opiekun osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Brzuze (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Ćmielów (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Koźmice Wielkie (małopolskie)