Praca BRUKARZ Łęki Dolne Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo Handlowe "INVEST-BUD" Michał Walkowicz

Miejsce pracy:
39-221 Łęki Dolne 19, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęki Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pilzno

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: brukarz

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-Doświadczenie na stanowisku samodzielny brukarz, brygadzista (min. 3 lata)-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi-Umiejętność posługiwania się niwelatorem, zagęszczarkamiMILE WIDZIANE:-prawo jazdy kat.C-uprawnienia na koparkęUmiejętność zorganizowania pracy sobie i innym.Zdolność do wykonywania samodzielnej pracy.Zdolność do szybkiego i kreatywnego wykonania powierzonych prac.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo Handlowe "INVEST-BUD" Michał Walkowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,SKIEROWANIE LUB KONTAKT TELEFONICZNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Pilzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęki Dolne

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016