Praca BRUKARZ Glina REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 3 200 PLN

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej. Mile widziane doswiadczenie zawodowe.Miejsce pracy: Otwock

Data publikacji: 2016-04-22

Lokalizacja: Glina (mazowieckie)

Pracodawca: REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Miejsce pracy:
Wspólna 12, 05-430 Glina, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej. Mile widziane doswiadczenie zawodowe.Miejsce pracy: Otwock

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Glina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Celestynów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny przed spotkaniem.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Celestynów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Glina

Ulica pracodawcy: Wspólna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

MONTER WYROBÓW GOTOWYCH ( 746J) - 2 000 - 3 200 PLN

Przygotowanie elementów do montażu. Montaż produktu gotowego. Kontrola jakości gotowego wyrobu. Pakowanie wyrobu zgodnie z dyspozycją. OFERTA RÓWNIEŻ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
BARCZ Sp.J - 2016-08-31 - Otwock (mazowieckie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Lokal Otwock. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-09-08 - Otwock (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 767 PLN

prace brukarskie przy układaniu kostki na drogach i chodnikach
ANABUD Zbigniew Bogucki - 2016-06-22 - Łagówek (lubuskie)

eSmokingWorld - 2016-10-17 - Otwock (mazowieckie)

ASYSTENT DS OBSŁUGI TRANSPORTU (16OP) - od 2 800 PLN

Prowadzenie ewidencji opon, adninistrowanie systemu opłat drogowych, obsługa programu usuwania awarii pojazdów.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wiązowna (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

Układanie kostki betonowej, jazda samochodem, porządki
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Legionowo (mazowieckie)

ODLEWNIK (746J) - 2 000 - 3 800 PLN

Wykonywanie odlewów. Przygotowanie materiałów wsadowych oraz topienie metali w piecach odlewniczych. Kontrolowanie jakości wykonywanych odlewów. Organizowanie i kontrolowanie procesów produkcyjnych w odlewni.

POKOJOWA(365J) - 12 - 15 PLN

Zapewnienie czystości w pokojach, łazienkach i ogólnie dostępnych pomieszczeniach hotelowych.
Aquila Hotele Sp.zo.o. - 2016-05-09 - Józefów (mazowieckie)

KIEROWNIK SKLEPU (926J) - od 2 700 PLN

prowadzenie dokumentacji Fv, odpowiedzialność za funkcjonowanie sklepu, koordynacja akcji marketingowych w sklepie, analiza celów powierzanych
SOBSMAK DELI Spółka z o.o. - 2015-12-04 - Otwock (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, płyt ażurowych, płyt JUMBO, nawierzchnie z kostki, płyt kamiennych lub betonowych. Konserwacja nawierzchni brukowych.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BETA PAWEŁ GAŁKOWSKI - 2016-04-04 - Bełżyce (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie podłoża-układanie kostki prefabrykowanej (umacnianie stożków przy obiektach mostowych)
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Rydułtowy (śląskie)

MURARZ(311J) - od 2 200 PLN

Murowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
POLEKSBUD TRADE Sp.z.o.o. - 2016-04-21 - Karczew (mazowieckie)

STOLARZ JACHTOWY - SZKUTNIK/(1086OP) - od 2 400 PLN

Budowa jachtów z drewna, technologia poszycia diagonalnego, znajomość klejenia żywicami epoksydowymi
Synolon - Przemysław Pietura - 2016-12-13 - Józefów (mazowieckie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (29PJ) - od 2 400 PLN

Skrawanie mechaniczne metali, toczenie-frezowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Otwock (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C (445J) - od 2 500 PLN

Kierowanie powierzonym samochodem cięzarowym na terenie RP.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PAZIO-BETON BOŻENA PAZIO - 2017-06-29 - Wola Ducka (mazowieckie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Żabno (małopolskie)

POMOC KUCHENNA(70OP) - 2 000 - 2 200 PLN

Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Józefów (mazowieckie)

Układanie kostki brukowej
F.H.U. IWMAR Mariusz Jeż - 2017-04-25 - Jadachy (podkarpackie)

eSmokingWorld - 2016-04-08 - Otwock (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 870 PLN

Układanie, wykańczanie nawierzchni brukowych - ulic i ciągów pieszych.
AG-DAR PHU Agnieszka Szar - 2016-09-05 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(129PJ) - od 2 200 PLN

Utrzymanie czystości przydzielonych pomieszczeń produkcyjnych,przyprodukcyjnych, szlaków komunikacyjnych, dbanie o powierzony sprzęt.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Józefów (mazowieckie)

układanie, naprawianie, wykańczanie ciągów pieszych
ROBSON-BRUK Usługi Ogólnobudowlane Robert Klimko Ciechanów - 2017-06-14 - Ciechanów (mazowieckie)

PRACOWNIK KOMPLETUJĄCY ZAMÓWIENIA INTERNETOWE ( 250 STAŻ - REZ.) - 997,4 PLN

art. 49 pow. 30 r.ż Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych, rozkładanie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie zamówień klientów, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Otwock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (23OP) - od 2 000 PLN

sprzedaż produktów firmy na rynku ukraińskim, prowadzenie rozmów handlowych z klientami z Ukrainy, monitorowanie rynku i zbieranie informacji na temat działań konkurencji,opracowanie dokumentacji handlowej, realizacja planów sprzedażowych firmy, przygotowanie raportów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Duchnów (mazowieckie)

BRUKARZ - od 3 100 PLN

układanie nawierzchni z kostki brukowej oraz zabudowa obrzeży i krawężników
,,DROGREM" SC ŁUKASZ KYRCZ, TERESA KYRCZ - 2017-03-21 - Mierzęcice (śląskie)

KURIER -KIEROWCA KAT.C (330J) - od 3 500 PLN

Realizacja dostaw przesyłek na terenie Garwolina, Otwocka, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego.Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportowanym towarem.Aktualizacja statusów przesyłek za pomocą urządzenia mobilnego .
BIBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-22 - Celestynów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA ( 71 I RPO) - od 1 850 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych dla osób, które ukończyły 50 rok życia, zarejestrowanych powyżej 12 miesięcy: obsługa kasy fiskalnej, obługa klienta, wykładsanie towarów na półkach, przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Celestynów (mazowieckie)

MAGAZYNIERZY I POKREWNI (143J) - od 2 500 PLN

Fizyczne prace magazynowe, kompletowanie zamówień, przekładanie towaru, obsługa komputera oraz czytnika laserowego.
BAKS Wytwarzanie Osprzętu Instalacyjno-Elektrotech Kazimierz Sielski - 2017-03-02 - Karczew (mazowieckie)

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY (268 I) - od 1 850 PLN

Prace interwencyjne.Obsługa programów księgowych, wprowadzanie danych do programów komputerowych, księgowanie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Otwock (mazowieckie)