Praca BRUKARZ Glina REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 3 200 PLN

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej. Mile widziane doswiadczenie zawodowe.Miejsce pracy: Otwock

Data publikacji: 2016-04-22

Lokalizacja: Glina (mazowieckie)

Pracodawca: REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Miejsce pracy:
Wspólna 12, 05-430 Glina, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej. Mile widziane doswiadczenie zawodowe.Miejsce pracy: Otwock

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Glina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Celestynów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: REN - BUD Zbigniew Wąsowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny przed spotkaniem.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Celestynów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Glina

Ulica pracodawcy: Wspólna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 850 PLN

samodzielne układanie kostki brukowej
ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANO-INŻYNIERYJNYCH "BUDOMIX" - 2016-03-09 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Prace brukarskie.Miejsce wykonywanie pracy: Mińsk Mazowiecki
Z.U.T.H. Stanisław Czerepiński Roboty Ziemne, Budowlano-Drogowe - 2017-03-24 - Karolina (mazowieckie)

SPECJALISTA DS ZAKUPÓW I LOGISTYKI (111J) - od 2 000 PLN

Wsparcie w bieżącej obsłudze klientów firmy.Aktywne poszukiwanie nowych dostawców.Obsługa zapytań ofertowych. Pomoc w pracach administracyjnych i logistycznych (obsługa zamówień, kompletowanie dokumentów, inne).Dbanie o wizerunek firmy w relacjach z odbiorcami.
TRADE INTERNATIONAL GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-13 - Karczew (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA (66 SEFS) - 997,4 PLN

oferta stażu: Pomoc nauczyciela w grupie dzieci 3-4 letnich, opieka nad dziećmi podczas zajęć, wyjść w teren, zajęć samoobsługowych, przygotowywanie pomocy do zajęć, dbanie o salę lekcyjną, zabawki i pomoce dydaktyczne.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kąty (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 767 PLN

prace brukarskie przy układaniu kostki na drogach i chodnikach
ANABUD Zbigniew Bogucki - 2016-06-22 - Łagówek (lubuskie)

TECHNIK ELEKTRYK (1106J) - od 2 500 PLN

Obsługa akumulatorów, praca stacjonarna i wyjazdowa
OTH Tadeusz Łysik - 2016-12-21 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK SZKLARNIOWY (642OP) - od 1 850 PLN

Pielęgnacja pomidora w szklarni, zbiór, przygotowanie i wydawanie towaru odbiorcom. Obsługa wózków.
GOSPODARSTWO OGRODNICZE Patryk Szklarz - 2016-08-02 - Piotrowice (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BETONIARKI (361J) - od 2 000 PLN

Produkcja wyrobów betonowych
Handel Usługi Produkcja Witan Czesław - 2016-05-09 - Pęclin (mazowieckie)

BRUKARZ - od 12 PLN

wykonywanie robót brukarskich
"LJ.KAREN" - 2016-04-28 - Łukowice Brzeskie (opolskie)

BRUKARZ - od 4 000 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
FIRMA BUDOWLANA NAKOBUD Dariusz Jochymczyk - 2017-05-10 - Psary (śląskie)

BRUKARZ - od 3 000 PLN

układanie kostki brukowej
KRISTONE -KRYSTIAN SUDA - 2017-05-04 - Karczewie (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

wg stanowiska
"FEDRO" Sp.z.o.o. - 2016-05-24 - Osieck (mazowieckie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH (720J) - od 2 000 PLN

Przeprowadzanie dzieci na przejściu dla pieszych.
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Otwocku - 2016-08-24 - Otwock (mazowieckie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Zaduszniki (kujawsko-pomorskie)

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Żabno (małopolskie)

MURARZ, GLAZURNIK, STOLARZ, PARKIECIARZ (68OP) - od 2 000 PLN

prace wykończeniowe (domy jednorodzinne), murowanie, układania glazury, parkietów drewnianych i paneli oraz inne prace wykończeniowe
SYMISZCZ Vasyl Mishchuk - 2016-02-03 - Karczew (mazowieckie)

OPERATOR ROZDMUCHIWARKI/ PRESER - od 2 000 PLN

Produkcja butelek.Mile widziane doświadczenie zawodowe.
ZAKŁAD TWORZYW SZTUCZNYCH BUTELKI PET IZABELA WIECZOREK - 2017-01-27 - Rudzienko (mazowieckie)

Układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK DROGOWY (305 Y) - od 1 850 PLN

Roboty publiczne w ramach Rezerwy MRPiPS -art.49: uzupełnianie ubytków drogowych, koszenie, naprawa oznakowania, przebudowa skrzyżowania przy ul. Karczewska-Hoża-Przewoska.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Karczew (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA ( 26PJ) - od 1 500 PLN

Dbanie o porządek przestrzeni biurowej oraz pomieszczeń socjalnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wiązowna (mazowieckie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (29PJ) - od 2 400 PLN

Skrawanie mechaniczne metali, toczenie-frezowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Otwock (mazowieckie)

EXPRESBUD Dariusz Węgrzynowicz - 2016-08-08 - Jatutów (lubelskie)

KUCHARZ (30 REF.DO30) - od 2 050 PLN

Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia dla bezrobotnych do 30r.ż.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Otwock (mazowieckie)

BRUKARZ - od 15 PLN

Zakład Usług Remontowo-Budowl. S. Mateja - 2017-03-14 - Nakło Śląskie (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Moszczanka (lubelskie)

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Pawłowice (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY (05OP) - od 13 PLN

Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, zajmowanie się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.Sprawdzanie towaru pod względem jakościowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Józefów (mazowieckie)

USŁUGI BUDOWLANE BRUKARSTWO Nowak Andrzej - 2016-09-28 - Wolsztyn (wielkopolskie)

BIALDROG Paweł Kuprjanowicz - 2016-07-05 - Białystok (podlaskie)