Praca BRUKARZ Chorzów K2 Project Sp. z o. o.

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: 10 - 13 PLN

Zakres obowiązków: prace brukarskie na terenie Śląska

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Pracodawca: K2 Project Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie godzinowe 10-13 zł

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 13 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie kilkuletnie

Nazwa pracodawcy: K2 Project Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016