Praca BRUKARZ Chorzów WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "O & K" G.S.A.OSADNIK

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace brukarskie

Data publikacji: 2016-04-28

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Pracodawca: WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "O & K" G.S.A.OSADNIK

Miejsce pracy:
41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: złotych brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: samodzielny brukarz (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "O & K" G.S.A.OSADNIK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Nazwisko osoby zgłaszającej: Stefan Osadnik

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016