Praca ASYSTENT ZARZĄDU Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- organizacja spotkań i wyjazdów służbowych- kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy- wyszukiwanie potencjalnych klientów firmy- pomoc przy promocji firmy oraz jej produktów- pomoc przy tworzeniu materiałów promocyjnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystent zarządu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu kierowana jest do osób zarejestrowanych w PUP Rzeszów, z wyznaczonym II profilem pomocy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV wraz z podaniem nazwy stanowiska prosze przesyłać na podany adres e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy