Praca BLACHARZ Zduńska Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: RPO

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - do 925 PLN

Ocena zgodnośći wyrobów przemysłowych z dokumentacją techniczną, analiza przyczyn zaistniałych niezgodności, sporządzenie wnikosków korygujących.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Orchówek (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

wg. zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Garwolin (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Torzym (lubuskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sejny (podlaskie)

MAGAZYNIER/DOPOSAŻENIE/16/3159 - od 2 000 PLN

załadunek, rozładunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

530U PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów bankowych, pozyskiwanie klientów, obsługa stanowiska kasowego, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Dębno (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie wykrojonych pokrowców meblowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

montaż maszyn i urządzeń (klimatyzatory, frezarki)
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD-PRACOWNIK KUCHNI - 997,4 PLN

uruchamienie maszyn, filtrowanie maszyn, obsługa marynator, smażalnicy i pieca konwekcyjnego, przygotowywanie produktów, obróbka produktów, codzienna inwenteryzacja produktów,
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bytom (śląskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

konserwacja urządzeń melioracyjnych, koszenie, odmulanie rowów oraz naprawa rurociągów drenarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zawidz Kościelny (mazowieckie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z obiegiem dokumentów w zakładzie pracy,- odbiór dokumentów do księgowania,- przygotowanie dokumentów do księgowania,- sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,- zapoznanie z przepisami prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów,- księgowanie dokumentów,- zapoznanie z zasadami i sporzadzaniem deklaracji ZUS.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zgierz (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

DOKONYWANIE ZAKUPÓW TOWARÓW HANDLOWYCH Z WIETNAMU, POSZUKIWANIE NOWYCH DOSTAWCÓW, KONTROLA STANU TOWARÓW I OBSŁUGA DOSTAW W ZAKRESIE ILOŚCI I JAKOŚCI, WERYFIKACJA KOSZTOWA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA ROZMÓW HANDLOWYCH, 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU PRACY, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WIETNAMSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOWAL - 2 500 - 4 000 PLN

Obsługa urządzeń kuźniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Praca w magazynie przy rozładunku i załadunku grzybów
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kopce (mazowieckie)

MAGAZYNIER/STAZ - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ćwiętalka (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 850 PLN

Naprawa ciężkiego sprzętu budowlanego (koparki, samochody ciężarowe). Miejsce wykonywania pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

Prowadzenie projektu "pierwszy dzwonek"polegajacego na przyznaniu dotacji dla gmin na udzielenie wsparcia dla uczniówz rodzin wielodzietnych 3+ z woj. małopolskiego w zakresie zwiększania ich szans edukacyjnych - przyjmowanie wniosków wraz z wymaganymi załącznikami, - prowadzenie rzetelne dokumentacji,- sporządzanie decyzji,
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bobowa (małopolskie)

POMOC LAKIERNIKA - PRACE WARSZTATOWE - 997,4 PLN

1. Pomoc w przygotowaniu aut do lakierowania.22. Naprawy mechaniczne - pomoc.3. Prace porządkowe.4. Polerowanie powerzchni.5. Mycie karoserii.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łęczyca (łódzkie)

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów. przyjmowanie zleceń , ocena zakresu prac, wykonywanie badań technicznych. Wymagane wykształcenie średnie techniczne i uprawnienia diagnosty. Praca jednozmianowa, w wym. 1 etatu, w godz. 7-15, od poniedziałku do piątku (niektóre soboty) umowa o pracę na czas określony.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Sierakowice (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe oraz proste prace magzynowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Hipolitów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ryki (lubelskie)

REFERENT DO SPRAW JAOKŚCI - 997,4 PLN

Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji PPAP dla nowych wyrobów wdrażanych do produkcji, opisywanie i nadzorowanie zatwierdzania wzorców PPAP, przygotowywanie danych do przeprowadzania przeglądów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Praszka (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed