Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Wiśnicz Mały F.H.U. AUTO CENTRUM - Palej Marek

Miejsce pracy:
32-720 Wiśnicz Mały 35, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie usług blacharskich i napraw nadwozia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiśnicz Mały

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Wiśnicz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Blacharz samochodowy* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. C

Nazwa pracodawcy: F.H.U. AUTO CENTRUM - Palej Marek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Nowy Wiśnicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wiśnicz Mały

Adres strony pracodawcy: palej.eu

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy: Napraw i konserwacja pojazdów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015