Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

BIEŻĄCA KONSERWACJA, NAPRAWA, SERWIS NMASZYN ROLNICZYCH (KOMBAJNY, TRAKTORY, PRZYCZEPY ITP.). DIAGNOZOWANIE USTEREK, USUWANIE AWARII POWSTAŁYCH PODCZAS EKSPLOATACJI.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Grodziec (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

praca sprzątaczki
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - 2 000 - 4 000 PLN

Cięcie, oklejanie, montaż mebli i drzwi
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Skawa (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT C - od 1 000 PLN

dostarczanie towarów do lokali według zamówień, od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka ukraińskiego pozwalającej na swobodne kontaktowanie się z dostawcami z Ukrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Zakopane (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek oraz rozładunek materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów detalicznych, podpisywanie umów z klientami, PLUS, Cyfrowy Polsat,obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Augustów (podlaskie)

POMOC FRYZJERA / FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie bieżących spraw
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Częstochowa (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Ostrołęka (mazowieckie)

KOORDYNATOR DS. IMPREZ SPORTOWYCH - od 2 500 PLN

KREOWANIE I INICJOWANIE WYDARZEŃ SPORTOWO- REKREACYJNYCH, PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ SPORTOWO- REKREACYJNYCH, PRZYGOTOWYWANIE ROCZNEGO PLANU IMPREZ SPORTOWO- REKREACYJNYCH, PLANOWANIE I ORGAZNIOWANIE IMPREZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, OSÓB STARSZYCH I INNYCH GRUP SPOŁECZNYCH I ŚRODOWISKOWYCH, PROWADZENIE I KOORDYNACJA IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH ORAZ ROZGRYWEK W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE KALKULACJI I DOKUMENTOWANIE IMPREZ, NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW ORAZ WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI, ORGANIZACJAMI SPORTOWYMI ORAZ SZKOŁAMI W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ, SPORTU I REKREACJI, PARTYCYPACJA W POZYSKIWANIU ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH NA ORGANIZACJĘ IMPREZWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE (PREFEROWANE KIERUNKI:WYCHOWANIE FIZYCZNE,EKONOMIA) Z CO NAJMNIEJ 4 -LETNIM STAŻEM PRACY (W TYM DWU LETNI STAŻ PRACY W ZAKRESIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH, REKREACYJNYCH I INNYCH)ZNAJOMOŚĆ USTAW: O SPORCIE, BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH ORAZ O ORGANIZOWANIU I PROWADZENIU DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (PROGRAM WORD, EXCEL, POCZTA ELEKTRONICZNA) UMIEJĘTNOŚĆ PRACY SAMODZIELNEJ ORAZ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W STRESIE I POD PRESJĄ CZASU, WYKAZYWANIE WŁASNEJ INICJATYWY, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, TALENT ORGANIZACYJNY
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

obsuga magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletowanie zamówień, kontrola standardów magazynowych, dbanie o ład i porządek
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Stare Babice (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

poszukiwanie i obsługa kontrahentówwystawianie dokumentów sprzedażowychpilnowanie, dostarczanie zamówieńkwalifikowanie stanu magazynowego
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa klientów w punkcie Plusa
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie powierzchni biurowych i magazynowych, dbałość o powierzony sprzęt
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lubartów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, doradzanie klientom, ekspozycja towarów, przygotowywanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SAMOCHODOWEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 3 200 PLN

Praca kierowcy ciągnika siodłowego (TIR) w kierunku na wschód Europy - głównie Ukraina.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - od 925 PLN

1. Malowanie, kładzenie gładzi.2. Tynkowanie.3. Zabudowa gipsowo-kartonowa.4. Układanie glazury, terakoty.5. Podwieszanie sufitów.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Piątek (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

POMOC STOLARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy obsludze maszyn stolarskich , układanie elementów na paletach
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - od 2 000 PLN

Obsługa wielopiły tarczowej - profilowanie tarcicy na różne szerokości i grubości. Osoba skierowana na stanowisko pracy przed jej rozpoczęciem przejdzie podstawowe szkolenie z zakresu obsługi wielopiły tarczowej.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Hejdyk (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

- Przygotowanie terenu pod kostkę- Układanie kostki- Przygotowanie wzorów kostki- Rozładunek, załadunek kostki- Uporządkowanie terenu
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Rusinów (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, przygotowywanie ciepłych przekąsek i napojów, utrzymywanie czystości w sklepie
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:przewóz rzeczyWYMAGANIA: prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na krajowy przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Molna (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Branża budowlana - wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Łódź (łódzkie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 950 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Nawojowa Góra (małopolskie)