Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Chojnice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
SAMODZIELNE NAPRAWY BLACHARSKIE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 1] : SPAWANIE PÓŁAUTOMATEM, SZLIFOWANIE KĄTÓWKĄ, SPASOWYWANIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH[Inne] : WSPÓŁPRACA Z KONTRAHENTEM UKRAIŃSKIM ORAZ WYJAZDY NA UKRAINĘ W CELU OGLĘDZIN SAMOCHODU, KTÓRY MA BYĆ KUPIONY, A NASTĘPNIE PO SPROWADZENIU PODDANY NAPRAWIE(nr oferty 236.2016.BK)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: naprawa pojazdów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.07.2016