Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Bogatynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wykonywanie blacharki samochodowej;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogatynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgorzelecki

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
możliwość przyuczenia przez pracodawcę we własnym zakresie osób o niższych kwalifikacjach stosownie do charakteru pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: zgorzelecki

Gmina pracodawcy: Zgorzelec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgorzelec

Ulica pracodawcy: Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: pomoc drogowa/ assistance

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016

Podobne oferty pracy

REFERENT - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kraków (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 850 PLN

lecznica świadczy usługi dla właścicieli małych zwierząt - psów, kotów, małych gryzoni, zajęczaków.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

SORTOWACZ/ ROZWIESZACZ - od 1 850 PLN

Rozwieszanie odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ CERAMIKI - od 1 850 PLN

Szlifowanie ceramiki
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń oraz sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Chorzów (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Puńsk (podlaskie)

TYNKARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS. BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji, rejestrowanie, powielanie, prace sztabowo-biurowe. Wymagania: wykształcenie średnie, znajomośc pakietu MS Office, umiejętnośc obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wejherowo (pomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obróbka drewna, obsługa maszyn służących do obróbki drewna.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Niepołomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Sanok (podkarpackie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

- obsługa i konserwacja montażownicy
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Krosno (podkarpackie)

MŁODSZY ASYSTENT DS NADZORU SANITARNEGO - od 1 850 PLN

Przestrzeganie regulaminu pracy BHP i przepisów prawnych. Stosowanie procedur ogólnych systemu jakości i procedur kontrolnych. Prowadzenie dokumentacji. Wykonywanie kontroli sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

MONTAŻYSTA ELEWACJI WENTYLOWANEJ - od 2 000 PLN

praca na wysokości pow. 3m, montaż elementów aluminiowych, montaż warstwy termicznej z wełny mineralnej, montaż płyt elewacyjnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Pszczyna (śląskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - do 1 850 PLN

Przygotowanie podłoża montaż konstrukcji, montaż płyt gipsowo kartonowych, szpachlowanie, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Hańsk Pierwszy (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

ubijanie kotletów, obieranie ziemniaków, robienie farszu na pierogi, klejenie pierogów, obróbka mięsa, doprawianie potraw
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Prace gospodarcze i porządkowe na terenie gminy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Włodawa (lubelskie)

PROGRAMISTA (J. ANGIELSKI) - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Milicz (dolnośląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO - 997,4 PLN

Kontrolowanie przebiegu transportów; sprawdzanie poprawności i segregowanie dokumentów; pomoc w organizowaniu transportów; windykacja należności.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Będzin (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw zgodnie z menu, przygotowywanie i obróbka składników , utrzymanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie wazryw, owoców; monitoring HACCP; przygotowanie miejsca przed rozpoczęciem wydawania posiłków, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki.
kontakt przez PUP - 2015-09-10 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ASYSTENCI NAUCZYCIELI - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Klucze (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 700 PLN

Oklejanie wykrojników introligatorskich amortyzatorami gumowymi, przygotowanie produktów do wysyłki, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Skawina (małopolskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn i urzadzeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bardo (dolnośląskie)