Praca BLACHARZ - DEKARZ Jaroszewice Grodzieckie kontakt przez PUP

Stanowisko: BLACHARZ - DEKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: NAUKA: WYKONYWANIA ORÓBEK BLACHARSKO - DEKARSKICH, WYWIĄZYWANIOA, WIĘŹBY DACHOWEJ, WYKONYWANIA PODSUFITÓWKI. pOMOC PRZY WYKONYWANIU FOLIOWANIA, DESKOWANIA, ŁATOWANIA, ORYNNOWANIA. ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI KRYCIA DACHU DACHÓWKĄ I BLACHODACHÓWKĄ.

Data publikacji: 2016-03-14

Lokalizacja: Jaroszewice Grodzieckie (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Jaroszewice Grodzieckie, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
NAUKA: WYKONYWANIA ORÓBEK BLACHARSKO - DEKARSKICH, WYWIĄZYWANIOA, WIĘŹBY DACHOWEJ, WYKONYWANIA PODSUFITÓWKI. pOMOC PRZY WYKONYWANIU FOLIOWANIA, DESKOWANIA, ŁATOWANIA, ORYNNOWANIA. ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI KRYCIA DACHU DACHÓWKĄ I BLACHODACHÓWKĄ.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaroszewice Grodzieckie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Pomocniczy robotnik budowlany

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WRPO, POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA, MĘŻCZYZNA DŁUGOTRWALE BEZROBOTNY

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy