Praca BLACHARZ BUDOWLANY / DEKARZ Będzin Kobud Sp. z o.o.

Stanowisko: BLACHARZ BUDOWLANY / DEKARZ

Wynagrodzenie: do 3 000 PLN

Zakres obowiązków: zgodny z wykonywanym zawodem

Data publikacji: 2016-07-21

Lokalizacja: Będzin (śląskie)

Pracodawca: Kobud Sp. z o.o.

Zwycięstwa 12, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ BUDOWLANY / DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: blacharz budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: zgodne z wykonywanym zwodem

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w zawodzie min 3 lata

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Kobud Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Zwycięstwa

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz budowlany