Praca BLACHARZ - LAKIERNIK Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: x

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - LAKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek towaru, prowadzenie dokumentacji kierowcy. Praca na terenie Polski, UE i krajów Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kalisz (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 975 PLN

produkcja mebli (elementy wyposażenia sklepów odzieżowych, stoły, krzesła), produkcja i montaż schodów
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Swarzędz (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

kontakt telefoniczny z klientami, sprzedaż produktu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Sosnowiec (śląskie)

HODOWCA DROBIU - od 1 750 PLN

zadania związane ze stanowiskiem hodowcy drobiu
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów źródłowych w programie księgowym, prowadzenie dokumentacji podatkowej, porządkowanie i archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Kielce (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Prowadzenie ewidencji księgowej; dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych; prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych; prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdańsk (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 900 PLN

obsługa gości w hotelu,przyjmowanie rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łeba (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klienta (sprzedaż internetowa), tworzenie ofert sklepu internetowego (opis towaru, obróbka zdjęć produktu), obsługa programu pocztowego poczty polskiej, pakowanie oraz wysyłanie towaru, zamawianie przyjmowanie towaru, poszerzanie asortymentu, wystawianie dokumentów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

MASAŻYSTA MASAŻ TAJSKI - od 3 493,16 PLN

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRACY, WYKONYWANIE MASAŻU, POSPRZĄTANIE PO WYKONANYM MASAŻU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KURS MASAŻ TAJSKI, KLASYCZNY, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA W WYKONYWANIU MASAŻU, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ J.TAJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Pomocnik piekarza
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

LIDER DO SPRAW ZAKUPU - do 2 500 PLN

poszukiwanie nowych dostawców, produktów z krajów Bliskiego Wschodu, między innymi z Indii i Pakistanu, porównywanie ofert zakupowych, składanie zamówień w języku hindii lub urdu, utrzymywanie stałego kontaktu z przedstawicielami handlowymi
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Jabłonowo (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 860 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Marszałki (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY. - od 2 000 PLN

Prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Stary Pilczyn (mazowieckie)

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - od 2 000 PLN

Obsługa prasy krawędziowej CNC. Miejsce pracy: Gliwice Łabędy. Oferta pracy przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gliwice (śląskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wolbrom (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW EWIDENCJI LUDNOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Strzelce Wielkie (łódzkie)

DEKORATOR SALONU - od 1 750 PLN

- Przyjmowanie towaru,- ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żywiec (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

POMOC KUCHENNA
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kompletacja towaru, obsługa skanera magazynowego, obsługa wózka wysokiego składowania;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Odrzywołek (mazowieckie)

OPERATOR WTRYSKARKI - 997,4 PLN

Operator wtryskarki
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ławy (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

manicure, predicure, zabiegi na twarz i ciało, makijaż, henna, masaż
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SPAWACZ - do 2 500 PLN

Spawanie konstrukcji oraz elementów, przygotowywanie materiału i komponentów do spawania.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Wrocław (dolnośląskie)

DIETETYK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR LASERA - od 1 850 PLN

obsługa wycinarki laserowej
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Żary (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łowicz (łódzkie)

PILARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Łukta (warmińsko-mazurskie)

STYLISTA FRYZUR - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kargowa (lubuskie)

BARMAN - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gorlice (małopolskie)