Praca BIBLIOTEKARZ Trzyciąż kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Trzyciąż, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzyciąż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 26.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP-Brak możliwości wysyłania CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Świadczenie usług kosmetycznych mobilnie w domu klienta. Pracodawca zapewnia samochód służbowy do poruszania się po mieście.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

naprawa mechaniczna pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Lębork (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kołodziejewo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

transport drewna
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DS. ORGANIZACJI, NADZORU I ROZLICZEŃ USŁUG MEDYCZNYCH (S) - 997,4 PLN

Sporządzanie pism zewnętrznych i wewnętrznych, projektowanie i opracowywanie regulaminów, pism własnych, pism wydawanych przez Prezesa Zarządu oraz ich wdrażanie, sporządzanie umów na świadczenia medyczne, obsługa dokumentów, przygotowywanie ofert na świadczenia medyczne, rozpatrywanie skarg, wniosków i podejmowanie w tym kierunku odpowiednich dzialań, zawieranie i kontrola realizacji umów z Kontrahentami, wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CN - 997,4 PLN

- wprowadzenie i zapoznanie się z procedurami panującymi w EURO-BOX SP.ZO.O., - zapoznanie się z dokumentacją oraz z samym materiałem,- przygotowanie materiału do dalszej obróbki w procesie produkcji,- określenie i wybór technologii obróbki,- wykonywanie operacji wykrawania na maszynie numerycznie sterowanej,- obsługiwanie i konserwacja maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie lakierowania,- sprawdzanie jakości wykonywanych czynności,- organizowanie stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w czystości z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji pracy i przepisów BHP, P/POŻ.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ługów (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - od 1 800 PLN

Wycinanie płytek (dekorów).
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Nawojowa (małopolskie)

*SPECJALISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

sprawdzanie kart pracy pojazdu trakcyjnego
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 1 900 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

praca szwaczki
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Chełmsko Śląskie (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACJI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Białystok (podlaskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami bhp i p/poż. szkoleniem dla kasjerów.Obserwacja czynności kasowych oraz zapoznanie się z ze znakami pieniężnymi i czynnościami związanymi z ich bezpieczeństwem , obserwacja czynności kasowo--skarbcowych, zapoznanie się z procedurami wypelniania wnioskow klientów i dokumentów bankowych, osbługa kasowo-kredytowa klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Boguszyny (zachodniopomorskie)

KUCHARKA - 997,4 PLN

Przygotowywanie potraw; ustalania kart dań; wybór naczyń i urządzeń do przygotowywania i podawania dań; nadzorowanie świeżości produktów; obróbka wstępna surowców ręczna i mechaniczna; zabezpieczanie produktów przed zepsuciem; ocena surowców i półproduktów.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków, nadzór nad pracą w kuchni, organizacja pracy zespołu.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Siedlce (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (62) + ST FP D. FIN. P. B. EGZ. AD. I WIN. ODDZ. DS. E. N. P. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

Sprzedaż, handel, kontakt z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, praca w terenie (dojazd do klienta).
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Zbąszyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-14 - Brzeg (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż prasy
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Opoczno (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie średnie; umiejętności: komunikatywność, dobra organizacja czasu własnego, zdolności analityczne, obsługa komputera; uprawnienia: prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe minimum 3 lata jako przedstawiciel handlowy; znajomość języka obcego -ukraiński w stopniu biegłym, język rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: prezentowanie produktów firmy, osoba będzie odpowiedzialna za zamówienia klientów i kontakt z biurem, realizacja planów sprzedażowych, przygotowanie ofert handlowych, pozyskiwanie kontrahentów z rynku Europy Wschodniej. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Województwo Lubelskie, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

PROJEKTANT DZIAŁU CAD - od 2 000 PLN

Tworzenie ofert handlowych, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Zawiercie (śląskie)

710S - SPRZEDAWCA SERWISANT - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Grodków (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Opoczno (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

murowanie, malowanie, tynkowianie, szpachlowanie, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - od 2 550 PLN

Malowanie ścian budynków mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)