Praca BIBLIOTEKARZ Kargowa GMINNE CENTRUM KULTURY w Kargowej

Miejsce pracy:
66-120 Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa użytkowników biblioteki, prowadzenie rejestrów wypożyczalni czasopism oraz książek, pomoc przy organizacji imprez odbywających się w bibliotece, aktualizowanie księgozbioru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kargowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kargowa

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: GMINNE CENTRUM KULTURY w Kargowej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Browarna 7, 66-120 Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Kargowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kargowa

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016