Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BETONIARZ-ZBROJARZ

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: prace budowlane

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność zbrojenia, betonowania, uprawnienia do pracy pow. 3m

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przyjmownie towarów do magazynu, wydawanie ich oraz składowanie (branża meblowa). Praca w ramach umowy - zlecenia od pn do pt, proponowane wynagrodzenie: 13 zł brutto/godz.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Kozy (śląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 13 PLN

Montaż instalacji elektrycznych.Praca związana z wyjazdami (teren RP)
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - 2 800 - 3 000 PLN

Sprzedaż kosmetyków i akcesoriów fryzjreskich. Praca w biurze na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od godz. 8 lub 9.
POLWELL Sp. z o.o. - 2017-09-18 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie konstrukcji metalowych,czytanie rysunku technicznego,przygotowanie materiałów spawalniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kłecko (wielkopolskie)

WARTOWNIK - od 1 850 PLN

Ochrona i obrona powierzonego terenu, obiektu, urządzeń i mienia wojskowego, konwojowanie wartości pieniężnych, materiałów niebiezpiecznych, środków bojowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Oleszno (zachodniopomorskie)

885S - PIELĘGNIARKA - od 1 900 PLN

świadczenie opieki pielęgniarskiej nad mieszkańcami Domu, w tym: wykonywanie czynności diagnostycznych, podawanie leków oraz kontrola ich przyjmowania
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Radom (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zbieranie i porównywanie ofert, realizacja wniosków na dostawy , usługi i roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PROGRAMISTA, MŁODSZY MENEDŻER - do 14 500 PLN

- Organizowanie i koordynowanie zmian w bazach danych, - Zapewnianie zgodności baz danych ze standardami UBS oraz wymogami audytowymi, - Wsparcie rozwoju narzedzi i infrastruktury, - Planowanie i wprowadzanie zmian strukturalnych i migracji baz danych. Praca jednozmianowa w godz.: 8:00-17:00.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Słupsk (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Bobowa (małopolskie)

GEODETA - od 2 000 PLN

wykonywanie pomiarów, sporządzanie map,dokumentacji geodezyjnej
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Opoczno (łódzkie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY STAŻ EFS-POWER - 997,4 PLN

baza danych, zap. sie z pracą, z programami, wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK SERWISU OGUMIENIA - od 1 850 PLN

Wymiana opon w samochodach osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zabiegi kosmetyczne, wykonywanie manicure, pedicure, pielęgnacja twarzy.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Somonino (pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI RĘCZNEJ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Białystok (podlaskie)

SPEDYTOR - od 1 750 PLN

wymagania pracodawcy: min średnie wykształcenie. Zakres obowiązków spedytora
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Miastko (pomorskie)

ELEKTRYK/ TELEMONTER - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie min. zawodowe; wykonywanie instalacji; obsługa klienta; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Gliwice (śląskie)

KELNERKA/KUCHARKA - od 1 850 PLN

* Przygotowywanie oraz sprzedaż deserów lodowych, sałatek, kanapek, gofrów, kawy oraz innych napojów,* kompleksowa obsługa klientów,* dbałość o czystość i porządek w lokalu,* dbałość o pozytywny wizerunek kawiarni.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Siedlce (mazowieckie)

AGENT HANDLOWY - od 1 850 PLN

Budowanie relacji z klientami. Sprzedaż i kupno produktów w branży budowlanej w kraju i za granicą. Zarządzanie projektami w zakresie nadzorowania procesu inwestycyjnego. Kontrola kontraktów. Dystrybucja na rynku międzynarodowym.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER SCHODÓW DREWNIANYCH - od 925 PLN

Wykonywanie prac związnych z montażem schodów drewnianych. Praca na pół etatu, 4 godziny dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pruszków (mazowieckie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do szycia, dokonywanie przymiarek i dopasowywanie odzieży do sylwetki klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

- pomaganie osobie chorej w zaspakajaniu podstawowych potrzeb- pomoc przy toalecie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Milanów (lubelskie)

KONSERWATOR - od 2 200 PLN

konserwacja części wspólnych nieruchomości, w zakresie instalacji hydraulicznych, elektrycznych, ślusarskich, zapobieganie i usuwanie awarii, drobne prace ogólnobudowlane, prace typu złota rączka, nadzór nad poprawnością działania powierzonych instalacji, wymiana materiałów eksploatacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 040 PLN

Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie. Sprawdzanie faz wzrostu roślin. Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2017-10-09 - Machnatka-Parcela (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)