Praca BETONIARZ /OPERATOR PUSTACZARKI /OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO (456J) Ostrowik Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Budowlanej Kratbet sp. z o. o

Ostrowik 19, 05-430 Ostrowik, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Produkcja pustaków stropowych. Obsługa węzła betoniarskiego. Produkcja płyt betonowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzenia: różne formy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
BETONIARZ /OPERATOR PUSTACZARKI /OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO (456J)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Celestynów

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 12.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia Na Wózki Widłowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Możliwość przyuczenia. Umiejętności i uprawnienia: obsługa ładowarki i wózka widłowego.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Budowlanej Kratbet sp. z o. o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, kontakt osobisty w godz: 8-16

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Celestynów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowik

Ulica pracodawcy: Ostrowik

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA (16J) - od 2 800 PLN

obsługa korespondencji, organizacja spotkań, podróży itp.
MARFLEX -M.J. MAILIS POLAND - 2016-01-11 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BETONIARKI (580J) - od 2 000 PLN

Produkcja wyrobów betonowych
Handel Usługi Produkcja Witan Czesław - 2016-07-18 - Pęclin (mazowieckie)

KUCHARZ (831OP) - od 1 200 PLN

Umiejętnośc pracy w zespole, odpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni orientalnej oraz organizacja pracy w kuchni.
HAWAS.POL Sp. z o.o. - 2016-09-20 - Józefów (mazowieckie)

DORĘCZYCIEL POCZTOWY/ KURIER (372J) - od 1 600 PLN

Odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta. Dostarczanie przesyłek poleconych. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą. Dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia. Budowanie swoją postawą wizerunku firmy PGP SA wśród klientów.
Polska Grupa Pocztowa SA - 2016-05-11 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK BARU ( 99 J.) - od 2 100 PLN

obsługa konsumentów i sporządzanie prostych potraw z półproduktów - Bar 17-tka
PHU WIMAR Marianna Wierzba - 2016-02-16 - Wiązowna (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH(317J) - od 925 PLN

Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych na budowach.
"SUPER DOM" VIKTOR PTACHYK USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2016-04-22 - Karczew (mazowieckie)

KUCHARZ/PIZZER (8J) - 1 850 - 3 000 PLN

Przygotowywanie pizzy. Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
Celtronic Tomasz Błachnio - 2016-01-07 - Celestynów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM(112OP) - 1 850 - 2 000 PLN

Rozbiór drobiu, mycie centralne, dzielenie i pakowanie drobiu, prace pomocnicze przy produkcji, praca w niskich temperaturach.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Karczew (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO(382J) - od 2 500 PLN

Dostarczanie towaru z magazynu na platformy do marketów.
GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW SZKLARNIOWYCH "VEGAPOL" SP. Z O.O. - 2016-05-12 - Janów (mazowieckie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KLIENTA (961J) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów zastępczych. Pozyskiwanie klientów.
Kancelaria Odszkodowań DROMAX - 2016-11-02 - Otwock (mazowieckie)

STOLARZE MEBOWI I POKREWNI (114PJ) - 1 850 - 3 500 PLN

-Obsługa maszyn cnc-Obsługa obrabiarek do drewna-Skręcanie podzespołów w wymaganym standardzie jakościowym-Obsługa narzędzi pneumatycznych oraz ręcznych-Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy-Przestrzeganie przepisów BHP-Pracę zgodnie ze specyfikacją techniczną-Realizację zleceń produkcyjnych-Wstępną kontrolę jakości-Pracę zgodnie z wymogami norm
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Emów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM(54OP) - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Karczew (mazowieckie)

HANDLOWIEC (95J) - od 2 500 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów wyłącznie do firm, obsługa klientów po zakupie.
WOMAX Wojciech Trzaskowski - 2016-02-15 - Karczew (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY(273J) - 2 000 - 5 000 PLN

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż kredytu gotówkowego. Bieżąca obsługa klienta. Inicjowanie i aktywne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami. Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych.
DARIUSZ NOWAKOWSKI SAD - 2016-04-13 - Otwock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA (113J) - od 1 387,5 PLN

Sprzątanie obiektu
PLATFORMA USŁUG JERZY PIECHOWIAK - 2016-02-19 - Otwock (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA (261J) - od 12 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich.
ZPHU Żelazo Jan Zelazo - 2016-04-11 - Sobienie Kiełczewskie Drugie (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(215OP) - od 950 PLN

Wykjonywanie prac naprawczych na terenie posesji, odśnieżanie, usuwanie liści, pilęgnnowanie ogrodu.
Mitura Elżbieta - 2016-03-24 - Józefów (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

Kontrola jakości wyrobów gotowych pod względem jakości,kompletności.Kordynacja prac zespołu wykańczalni.Nadzór nad pracą zespołu,prawidłowością dokumentacji wysyłkowej w językach:angielskim,rosyjskim i mołdawskim.
P and V spółka z o.o. - 2016-03-01 - Józefów (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (32J) - od 15 PLN

Odbiór spod maszyny wyrobów z tworzyw sztucznych (głównie wyrobów kosmetycznych).Pakowanie w kartony.
Plast-Box Wiesław Sawicki - 2017-01-13 - Otwock (mazowieckie)

STOLARZ (53J) - od 2 500 PLN

Prace stolarskie w zakładzie produkcyjnym mebli.
Zakład Produkcji Mebli ZAKOR Tadeusz Zaczek - 2017-01-20 - Wiązowna (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (CYSTERNA)-886OP - od 2 000 PLN

Przewóz towarów według zleceń klienta na terenie kraju i Europy zachodniej oraz przewóz towarów płynnych (cysterną).
EKOTRAVEL JERZY MAJEWSKI - 2016-10-05 - Wiązowna (mazowieckie)

TYNKARZ - od 925 PLN

Wykonywanie tynków jednowarstwowych wykonywanych pędzlem. Nakladanie warstw tynkarskich dwuwarstwowych i trójwarstwowych na scianach i sufitach. Analizowanie dokumentacji budowlanej, robót tynkarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Józefów (mazowieckie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 210 PLN

Obsługa połączeń przychodzących, redagowanie poczty e-mail, koordynacja podstawowych procesów logistycznych.
NTT SYSTEM S.A. - 2016-06-15 - Zakręt (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY(533J) - od 2 800 PLN

Naprawa samochodów osobowych.
ILEX Sp. z o.o. - 2016-07-04 - Józefów (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 2 000 - 3 000 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych.
KOT SERWIS Monika Kot - 2016-08-16 - Rudzienko (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH (226 SEFS) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30r.ż.: Obsługa programów komputerowych, księgowanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK PIELĘGNACJI ROŚLIN POMIDORÓW (04OP) - od 2 000 PLN

Praca w szklarni, pielęgnacja i zbiory pomidorów, sprzątanie szklarni, jazda wózkami na wysokości.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Janów (mazowieckie)

SPRZĄTACZ/KA POWIERZCHNI BIUROWYCH - do 18,5 PLN

Utrzymanie w czystości biur, sanitariatów w części biurowego budynku.Wymagane 2-letnie doświadczenie w zawodzie.
NTT SYSTEM S.A. - 2016-10-10 - Zakręt (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E (1055J) - od 2 000 PLN

Kierowanie powierzonym samochodem cięzarowym na terenie RP.
PPHU Pazio Beton - 2016-12-02 - Wola Ducka (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM (596OP) - od 1 850 PLN

Ubój i rozbiór drobiu, dzielenie i pakowanie drobiu, produkcja i pakowanie wędlin, prace pomocnicze przy produkcji.
SUPERDROB ZAKŁADY DROBIARSKO MIĘSNE S.A. - 2016-07-21 - Karczew (mazowieckie)