Praca BETONIARZ Kielce PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A.

Stanowisko: BETONIARZ

Wynagrodzenie: 2 000 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A.

CHORZOWSKA 22, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku-produkcja płyt (belki typ KUJAN)

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI BETONÓW "SIBET" S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-15.00 Kielce, ul. Chorzowska 22

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: CHORZOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: Produkcja cementu

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz