Praca BARMAN Złocieniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złocieniec, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa konsumentów, wydawanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie kelnerek i utargów dziennych, przygotowywanie drinków, deserów lodowych, zapoznanie się z obsługą urządzeń znajdujących się w barze.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złocieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 11

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OCHRONIARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Opoczno (łódzkie)

TECHNOLOG MIKROPLAZMOWEJ OBRÓBKI METALI KOLOROWYCH I STOPÓW - od 3 000 PLN

Nadzór nad urządzeniami i obsługa lini mikroplazmowego nakładania powłok na metalach kolorowych i stopach.Wymagania: wykształcenie wyższe technicznie, co najmniej rok doświadczenia . Dokumenty potwierdzające znajomość technologii. Jęz.angielski średniozaawansowany, jez. rosyjski w stopniu bardzo dobrym.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

bieżąca obsługa klientów, dbanie o stanowisko pracy, realizacja transakcji sprzedaży, organizacja i monitorowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Piła (wielkopolskie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

Glazurnik
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Brzeg (opolskie)

MECHANIK - od 3 500 PLN

Naprawa maszyn i urządzń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kleszczów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace pielęgnacyjne związane z utrzymaniem zieleni, prace porządkowe w praku i mieście
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Pszczyna (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 800 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Prace ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsluga klientów mw punktach gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 000 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami; w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZLIFIERZ - 12 - 14 PLN

SZLIFOWANIE METALI;WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZDOLNOŚCI MANUALNE, STAŻ PRACY 2 LATA
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO O MASIE POW. 3,5T - od 2 050 PLN

Kierowca międzynarodowy. Przewóz towarów do Białorusi, Rosji i Kazachstanu. Porozumiewanie się po rosyjsku i angielsku na trasie i u kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Ciche (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

pomocnik elektryka
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Knyszyn (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Chorzów (śląskie)

CHOLEWKARZ - 1 OSOBA - od 1 850 PLN

szycie cholewek
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Rędziny (śląskie)

ASYSTENT DS. PŁAC (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent ds. płac (staż)
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bieruń (śląskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

umiejętność wykonania poszczegolnych elementów schodów oraz ich złożenia (spasowania)
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mała Nieszawka (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ART. PRZEMYSŁOWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż art. przemysłowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Regulice (małopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA / KASJER - od 1 850 PLN

Praca wymaga dyscypliny, punktualności, kultury osobistej, uprzejmości, umiejętności przy sprawdzaniu i wykładaniu towaru na półkę, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia oraz głównie obsługi kasy fiskalnej, a tym samym klienta, prowadzenie rozmowy sprzedażowej.
SKLEP "DELIKATESY" Janina Giesko - 2016-05-06 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH - OPERATOR - do 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń budowlanych, prace mechaniczne
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łysomice (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Skoczów (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 750 PLN

wykonywanie prostych prac biurowych, tworzenie pism, adresowanie pism, obsługa urządzeń biurowych, obsługa petentów, wykonywanie innych doraźnych poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ/ KA - od 925 PLN

Sprzątanie.Praca Racibórz i okolice
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Racibórz (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 900 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Działoszyn (łódzkie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, układanie i oznakowanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wierzchucice (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 750 PLN

Koszenie trawników, cięcie żywopłotów, pielenie rabat, , nasadzienia, grabienie, prace porządkowe.Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Piła (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed