Praca BARMAN Zakopane kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa kientów, znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 09.09.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman