Praca BARMAN Pajęczno kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 870 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta przy barze,

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Pajęczno (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 870 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pajęczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pajęczański

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 870 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

1 Maja 65, 98-330 Pajęczno, powiat: pajęczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pajęczański

Gmina pracodawcy: Pajęczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pajęczno

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

obsługa frezarki do drewna, przygotowanie elementów do produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż obuwia - obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - 997,4 PLN

Prace protetyczne i ortodontyczne itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Siołkowa (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14,5 PLN

Pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych, dokładanie materiału do maszyny, kontrola wyrobu gotowego. Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Pruszków (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

pomoc przy produkcji worków ustawianie, parametrów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Elizówka (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DS FINANSOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bielsko-Biała (śląskie)

PIEKARZ - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY ST(POWER) - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biuerowych,obsługa kliebta
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

konserwacja pomieszczen płaskich, obsługa mieszkańców i pomoc w czynnościach zycia codziennego, pomoc w utrzymaniu czystości ubrań, poscieli,
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 13 PLN

PRZYGOTOWANIE DAŃ KUCHNI CHIŃSKIEJWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJETNOŚĆ WYKONYWANIA POTRAW KUCHNI CHIŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 3 LATA
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROZBIERACZ – WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Zabrze (śląskie)

SZLIFIERZ METALI/OPERATOR MASZYN DO POLEROWANIA - od 1 850 PLN

szlifowanie i polerowanie przedmiotów z metalu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

Analiza oraz dostarczanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych, tworzenie dokladnych, przejrzystych oraz efektywnych kodów programów o szerokim zakresie specyfikacji, tworzenie oraz usprawnianie zewnętrzynych oraz wewnętrznych specyfikacji oraz standerdowej dokumentacji wymaganej na każdym etapie cyklu życiowego projektu, weryfikacja danych testowych dla projektu, czasowe kończenie projektów.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

PEDAGOG RESOCJALIZACJI - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek, rozładunek,
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu, obsługa interesantów
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 850 PLN

według stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Mników (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wystawianie wniosków o zaliczki stałe i okresoweoraz czuwanie nad ich terminowym rozliczaniem. Wypełnianie blankietów czekowych w celu podjęcia gotówki,rozliczanie delegacji służbowych,
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łużna (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa biura podawczego, redagowanie pism, udział w kontrolach budów
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żary (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRZEWODNIK - od 1 850 PLN

oprowadzanie turystów po Parku ( grupy zoragnizowane, turści indywidualni) udzielanie fachowej i aktualnej informacji na temat Parku i roślin
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Hołny Wolmera (podlaskie)

TECHNIK SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Nawiązywanie kontaktów z klientami, przedstawianie oferty firmy, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Brzeg (opolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 000 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Gniezno (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 200 PLN

murowanie, tynkowanie ścian nośnych, działowych, przygotowywanie zapraw tynkarskich
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Piaseczno (mazowieckie)