Praca BARMAN/ KELNER Puławy RESTEURACJA POD DĘBAMI

Stanowisko: BARMAN/ KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientów restauracji

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Puławy (lubelskie)

Pracodawca: RESTEURACJA POD DĘBAMI

Cypriana Kamila Norwida 2, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN/ KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puławy

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagany zawody dla kandydatów: Barman

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe milewidziane, praca na dwie zmiany 11-21.30 (w weekend 11-1).

Nazwa pracodawcy: RESTEURACJA POD DĘBAMI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV (kontakt osobisty poprzedzony telefonem)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Cypriana Kamila Norwida

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*