Praca BARMAN-KELNER Mikołów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta kawiarni - przygotowywanie napojów gorących, zimnych, przygotowanie deserów, dbanie o wygląd i czytość lokalu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mikołowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kultura osobista

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: mikołowski

Gmina pracodawcy: Łaziska Górne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łaziska Górne

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SERWISANT - od 1 900 PLN

Przyjmowanie i wydawanie serwisowych urządzeń, prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej (przyjęcia, naprawa, wydania), prowadzenie ekspertyz serwisowych pomp, przeprowadzanie napraw serwisowych urządzeń, testowanie urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Rogów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

zapoznanie się z przepisami i regulaminami; organizowanie zaopatrzenia sporządzanie zapotrzebowania na towar; przyjmowanie dostaw towarów sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym; obsługa kas fiskalnej; nadanie cen towarów; sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych; przygotowanie produktów do sprzedaży sortowanie, wycena, metkowanie, rozmieszczanie towarów na półkach; bezpośrednia obsługa klienta pomoc w wyborze produktu, inkasowanie należności; dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

MENEDŻER SALONU FRYZJERSKIEGO - od 2 200 PLN

Bezpośredni kontak z klientami i kontrahentami posługującymi sie językiem tureckim.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Obsługa magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Nasielsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

W PROGRAMIE STAZU
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Chocianów (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 12
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Pełczyce (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Rychliki (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

obsługa agregata tynkarskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK AUTO MYJNI - od 2 000 PLN

Mycie i czyszczenie samochodów.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Zabrze (śląskie)

KOSMETYCZKA / STYLISTKA PAZNOKCI - od 2 100 PLN

wykonywanie usług i zabiegów kosmetycznych oraz stylizacji paznokci z wykorzystaniem niezbędnych narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Sosnowiec (śląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

WOŹNA - do 2 000 PLN

PRACE PORZĄDKOWE, SPRZĄTANIE SAL, MYCIE NACZYŃ, SPRZĄTANIE HOLIWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PREFEROWANE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS KSIĘGOWYCH - do 2 000 PLN

ewidencja dokumentów księgowych (księgi rachunkowe, KPiR) w tym obrót zagraniczny WNT, WDT, import/eksport;uzgadnianie sald rozrachunkowych;prowadzenie środków trwałych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Chorzów (śląskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

obsługa tokarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiednich kształtów
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Szczybały Giżyckie (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 1 850 PLN

sporządzanie dokumentacji i zamówień do chińskich dostawców, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Głębokie (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ (S) - 997,4 PLN

Kulkowanie ciasta, mycie naczyń, wyrabianie ciasta, kręcenie pizzy, robienie hamburgerów, smażenie frytek, palcków ziemniaczanych, kebab
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Łękawica (małopolskie)

KIEROWNIK MAGAZYNU - 1 850 - 3 000 PLN

nadzór nad magazynem i jego pracownikami, zarządzanie oraz motywowanie podległych pracowników, nadzór nad procesem przyjęcia i alokacji towarów, prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

prace biurowe związane ze stanowiskiem pracownika socjalnego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Krzepice (śląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

utrzymanie dróg i ulic powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Roboty tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kruszów (łódzkie)

MŁODSZY INFORMATYK - od 2 000 PLN

pozycjonowanie strony internetowej, obsługa centrali telefonicznej, wsparcie personelu medycznego w systemach internetowych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Jaworzno (śląskie)

Wybierz miejscowość