Praca BARMAN-KELNER Malbork kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: OBSŁUGA BARU I GOŚCIU PUBU

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J. OBCEGO, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, CHĘCI DO PRACY, MOGĄ KONTAKTOWAĆ SIĘ OSOBY KTÓRE NIE MAJĄ DOŚWIADCZENIA A CHCIAŁBY PRACOWAĆ W ZAWODZIE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Armii Krajowej 70, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 70

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman