Praca BARMAN Hel DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: obsługa kawiarni

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Hel (pomorskie)

Pracodawca: DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA

Miejsce pracy:
Helska 1, 84-150 Hel, powiat: pucki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Hel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Hel

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Hel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Hel

Ulica pracodawcy: Helska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: OBIEKT NOCLEGOWY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: barman