Praca BARISTA Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na sklep łazienki.

Stanowisko: BARISTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku baristy.

Data publikacji: 2016-09-07

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARISTA

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne, 1 rok doświadczenia zawodowego, książeczka sanepid, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie