Praca BANKIER KLIENTA Koziegłowy SALEMAX Maciej Makowski

Miejsce pracy:
62-028 Koziegłowy, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów banku, bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce, kompletowanie dokumenatcji klientów, sporządzanie umów kredytowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: BANKIER KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koziegłowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czerwonak

Zawód: specjalista bankowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera - Ms Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze klienta lub bankowości, umiejętności sprzedażowe, obsługa urządzeń biurowych

Nazwa pracodawcy: SALEMAX Maciej Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Al. Wojciecha Korfantego 48, 40-161 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne i e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Ulica pracodawcy: Al. Wojciecha Korfantego

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bankowości