Praca BANKIER KLIENTA Braniewo Salemax Maciej Makowski

14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów bankowych (kredyty, karty kredytowe, debety, limity konta, lokaty), bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce, sporządzanie umów, kompletowanie dokumentacji klientów, aktywny udział w funkcjonowaniu placówki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BANKIER KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Braniewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: specjalista bankowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 6 miesięcy doświadczenia w finansach, umiejętności sprzedażowe, znajomość MS OFFICE

Nazwa pracodawcy: Salemax Maciej Makowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Wojciecha Korfantego 48, 40-161 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: bezpośredni kontakt z pracodawcą

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Katowice

Gmina pracodawcy: Katowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katowice

Ulica pracodawcy: Wojciecha Korfantego

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bankowości