Praca AUDYTOR INWENTARYZACJI Lublin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Liczenie towarów za pomocą skanera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 13 PLN

Nazwa stanowiska: AUDYTOR INWENTARYZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 13 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie średnie, ukończony 18 rok życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Lubomelska

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 13 PLN

obsługa klienta na głównej linii kas
kontakt przez OHP - 2017-02-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11,5 PLN

wykładanie towaru na pólkach
kontakt przez OHP - 2016-08-31 - Legnica (dolnośląskie)

HR BUSINESS PARTNER - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów firmy.
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14,5 PLN

Składanie kartonowych opakowań, pakowanie gotowych wyrobów, streczowanie towaru.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA SEZONOWO - od 1 700 PLN

sprzedawca owoców sezonowo z doświadczeniem
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Kluczbork (opolskie)

KELNER - od 13 PLN

Obsługa klienta w restauracji oraz podczas imprez zorganizowanych.
kontakt przez OHP - 2017-03-22 - Dobczyce (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 860 PLN

obsługa kasy fiskalnejprzygotowanie gorących przekąsekdbanie o porządek miejsca pracyukładanie towarów na półkiprzyjmowanie dostaw paliw i produktów poza paliwowych
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Czeladź (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ SPRZĘTU AGD - od 11,2 PLN

montaż sprzętu AGD na linii produkcyjnej, kontrola jakości, obsługa maszyn produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Ręczna kompletacja części samochodowych ,praca ze skanerem i inne czynności magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie posiłków typu fast-food.
kontakt przez OHP - 2016-11-04 - Czeladź (śląskie)

OPERATOR OBRABIAREK - od 3 000 PLN

obsługa obrabiarek CNC oraz tokarek konwencjonalnych, ustawianie detali, kontrola detali
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

gotowanie - dania kuchni polskiej, wypiek pizzy
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Gorlice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

Kompletowanie zamówień księgarni internetowej, pakowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki. Praca ze skanerem ręcznym.
kontakt przez OHP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

Roznoszenie ulotek, dbanie o dobry wizerunek firmy
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Myślenice (małopolskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 2 500 - 4 500 PLN

Wyjazdy za granicę w celu wyszukiwania ofert sprzedaży samochodów, zakup samochodów oraz transportowanie ich do Polski.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - 12 - 13 PLN

Wykładanie towaru na półki w markecie
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 2 000 PLN

Obsługa biura, prowadzenie spraw dyrektora firmy
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Opieka środowiskowa nad podopiecznymi poradni
NZOZ SANUS JACEK MADEJ - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER/SKANERZYSTA - od 10,7 EUR

przyjmowanie dostaw, rozładowywanie towaru, układanie towaru na paletach, skanowanie i inwentaryzacja towaru, zbieranie zamówień.
kontakt przez OHP - 2016-09-15 - Holandia (Holandia)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

Prace ogólnobudowlane i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

montaż podzespołów do urządzeń głównych
kontakt przez OHP - 2016-08-25 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/KIEROWCA - do 1 850 PLN

prawo jazdy kat.B, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, komunikatywność i doradztwo klientom
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Grajewo (podlaskie)

MONTER - 2 000 - 2 500 PLN

Wykonywanie prac związanych z dopasowaniem części ,wyznaczanie miejsca montażu kotłów i armatury kotłowej.
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Sędziszów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 950 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KOMISJONER - od 36 PLN

kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER/BARMAN - od 12 PLN

Obsługa gości w restauracji, dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez OHP - 2016-06-28 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

udział w nowym projekcie prowadzonym przez firmę, zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym, wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, wykonywanie czynności utrzymania ruchu na podstawowym poziomie.
kontakt przez OHP - 2016-10-25 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELONYCH (PORZĄDKOWY) - 12 - 14 PLN

prace przy zieleni i porządkowe m.in. grabienie liści, zamiatanie.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)