Praca ASYSTENTKA ZARZĄDU Bytom BFF CENTER Marzena Łukowska - Chmiel

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: ogólna praca biurowa, prowadzenie korespondencji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godziny pracy od 8:00 do 16:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: BFF CENTER Marzena Łukowska - Chmiel

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Łagiewnicka 15, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Łagiewnicka

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Podobne oferty pracy

SERWISANT (AUTOMATYK/ELEKTRYK) - 2 500 - 4 500 PLN

Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, najlepiej z zakresu automatyki, mechaniki, elektryki lub elektroniki, doświadczenie zawodowe min.1 rok doświadczenia; dobra znajomość języka angielskiego; umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych, znajomość zasad działania elementów elektrycznych i elektronicznych, umiejętność samodzielnego naprawiania urządzeń elektryczno-mechanicznych, prawo jazdy kat. B, mobilność gotowość do pracy na terenie całego kraju; Zakres obowiązków: instalowanie i programowanie maszyn w siedzibie klienta firmy, konserwacje, serwisowanie i naprawy maszyn; Firma oferuje: szkolenia produktowe, w tym zagraniczne, ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy; miejsce pracy: Bytom;
TALENT PARTNERS HUBERT BOJARCZUK - 2016-12-28 - Bytom (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 - 2015-12-18 - Bytom (śląskie)

KASJER - od 11 PLN

obsługa stanowiska kasowego w markecie
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Bytom (śląskie)

INSTRUKTOR PIERWSZEJ POMOCY - 25 - 30 PLN

Przeprowadzenie 6 godz. lekcyjnych zajęć z zakresu pierwszej pomocy w Areszcie Śledczym w Bytomiu
Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej POMERANIA - 2016-09-13 - Bytom (śląskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Szycie damskie - spódnice, spodnie.
P.P.H.U. MONIKA Barbara Komisarczyk - 2016-07-22 - Bytom (śląskie)

KURIER DO ROZWOZU PIZZY - od 875 PLN

dowóz pizzy
Restauracja Pizzera Olimpijska - 2015-11-26 - Bytom (śląskie)

MŁODSZY ASYSTENT FARMACJI APTEKI ZAKŁADOWO-OKRĘGOWEJ SZPITALA I AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH ARESZTU ŚLEDCZEGO W BYTOMIU - od 1 387,5 PLN

kandydatem może być osoba:posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, dająca rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, albo wobec której nie został wydany prawomocy wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, posiadajaca odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy
Areszt Śledczy - 2016-10-05 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Bytom (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

wykonywanie usług czystościowych na terenie marketu budowlanego (praca zmianowa), prace mające na celu utrzymanie czystości i porządku oraz właściwego stanu sanitarno-higienicznego, stosowanie środków chemicznych zgodnie z kartami charakterystyki, uzupełnienie środków czystości w łazienkach, toaletach itp.
Era Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Bytom (śląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bytom (śląskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - POMOCNIK LABORANTA CHEMICZNEGO (PFRON) - do 1 850 PLN

- wykonywanie prostych prac laboratoryjnych- wykonywanie badań kontroli jakości wyrobów- pobieranie próbek do analizy- prowadzenie rejestru i archiwum próbek- współudział w przygotowaniu odczynników w postaci roztworów- wykonywanie analiz przy użyciu nieskomplikowanej aparatury pomiarowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bytom (śląskie)

TECHNIK BUDOWY - od 2 700 PLN

Technik budowy
Energo Jarosław Szczerba - 2016-11-10 - Bytom (śląskie)

OPERATOR MASZYN - od 12 PLN

prace manualne, obsługa maszyn, kontrola jakości (branża- części samochodowe)
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Bytom (śląskie)

ŚLUSARZ/ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

naprawy ślusarskie
Jupol S. A. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - 2016-04-12 - Bytom (śląskie)

WYKŁADANIE TOWARÓW - 8 - 11 PLN

wykładanie towarów markecie
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 850 - 3 000 PLN

wykonywanie robót budowlanych na piecach hutniczych
Budrem Tomasz Wojtal - 2016-04-19 - Bytom (śląskie)

APLIKANT ( STRAŻNIK MIEJSKI) - od 2 000 PLN

Wykonywanie czynności wynikających z ustawy o strażach gminnych
Straż Miejska w Bytomiu - 2016-09-21 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH - od 9,37 PLN

sprzątanie centrum handlowego
Ever Cleaning Sp. z o. o. - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH CO GAZ - 12 - 15 PLN

montaż instalacji sanitarnych CO gaz
TMJ Company Tadeusz Pasicz - 2016-01-08 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ogólne prace budowlane
Horzela Janusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - 2016-03-31 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie dostaw, zamawianie towaru
MEVIS Anna Tobor, Marek Tobor S.C. - 2016-06-29 - Bytom (śląskie)

TELEMARKETER - od 3 100 PLN

pozyskiwanie klienta na szkolenie oraz organizacja szkoleń
BHP-LEX Sp. z o.o. Hurtownia Dywanów i Wykładzin - 2016-10-07 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 800 PLN

rozwóz towaru na terenie agromeracji śląskiej
Trans-Pablo Usługi Transportowe Paweł Hojdas - 2016-07-05 - Bytom (śląskie)