Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Straszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Straszyn, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Straszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gdański

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac kuchennych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wywłoczka (lubelskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - 997,4 PLN

- dobieranie materiałów drzewnych bukowych do obróbki ze względu na wymaganą przez klientów jakość produkowanych ramiączek odzieżowych, desek, chlebaków, innych wyrobów galanterii drzewnej,- obsługiwanie pilarek stolarskich taśmowych i tarczowych oraz pilarek tarczowych poprzecznych i wyrzynarek lub prace pomocnicze przy tych obrabiarkach,- obsługiwanie strugarek wyrówniarek, frezarek dolno- i górnowrzecionowych, wczepiarek, wiertarek i prace pomocnicze,- obsługiwanie szlifierek,- ocenianie stanu technicznego narzędzi w przypadku ich stępienia lub awaryjnego zużycia,- wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym np. prace montażowe
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gorlice (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MŁODSZY WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Opole (opolskie)

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi w miejscu ich zamieszkania (posiłki, pielęgnacja, aktywizacja intelektualna i fizyczna)
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zgierz (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Sosnowiec (śląskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - OPIEKUNKA DZIECIĘCA (UZUP. 9/RPO WSL / 2015 ) - do 1 850 PLN

Całodzienna opieka pielęgnacyjna i wychowawcza, prowadzenie zajęć, codzienne zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Chorzów (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie męskie
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wieliczka (małopolskie)

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów w branży turystycznej,Wsparcie Klientów podczas planowania ich podróży,Interpretacja i wyjaśnianie Klientom procedur związanych z podróżą,Identyfikowanie potrzeb Klientów, aktywna pomoc przy rozwiązywaniu ich problemów przed, w trakcie i po ich podróży,Zapewnianie najwyższej jakości obsługi Klienta,Szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby Klientów,Upewnianie się że wszelkie oczekiwania Klientów są spełnione,Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK FARMACJI - STAŻYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca artykuły spożywcze - staż w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

BRYGADZISTA - 1 750 - 2 000 PLN

obsługa mieszalnika, prowadzenie dokumentacji, odpowiednie zabezpieczenie budowy. Jednozmianowa, pelen etat, w godz. od 8-16.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Miechucino (pomorskie)

STAŻ/FP/- SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

handel produktami medycznymi
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

roboty wykończeniowe, murarskie
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Ługowina (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (Z) - od 2 500 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER (30-) - od 2 200 PLN

Podawanie i sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Radłów (małopolskie)

FRYZJER/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU I OBIEKTU - 24 - 42 PLN

Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji, planowanie remontów, nadzór nad naprawami oraz pracami konserwacyjmnymi maszyn oraz budynków. Planowanie uruchomień nowych procesów technologicznych oraz zakupu części zamiennych. Nadzór i prowadzenie dokumentacji maszyn i budynków. Analiza przyczyn i skutków awarii. Wspołpraca z dostawcami części oraz firmami serwisowymi. Ustalenie budzetu na inwestycje i koszty ogólne działu, kontro;a realizacji budżetu. Kierowanie pracą zespołu.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

FLORYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Iwonicz-Zdrój (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów będących w ofercie spółki, sprzedaż internetowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kraków (małopolskie)

PRACWONIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

wykonywanie dociepleń budynków, elewacji
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Zagrodno (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 500 PLN

kontakt z dostawcami, analizowanie i negocjowanie cen materiałów i towarów, zamawianie towaru, kontrola terminowości dostaw, nadzór przyjmowanych towarów do magazynu, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, pilnowanie terminów ważności i trwałości towarów i materiałów oraz terminów zwrotów opakowań, czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kluczbork (opolskie)

MONTER - od 2 000 PLN

Montaż cięgien i linek do samochodów.Zapoznać się z instrukcjami: wykonania, autokontroli, bhp. Zaopatrzyć stanowisko pracy w detale zgodnie z wytycznymi instrukcji. Wykonywać czynności związane z przydzielonym zadaniem: odcinanie, frezowanie, montaż osłon gumowych, montaż końcówek pancerzy, zaciskanie końcówek pancerzy, smarowanie, znakowanie, pakowanie, identyfikacja.
kontakt przez PUP - 2016-12-10 - Częstochowa (śląskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

rozbiórka i krojenie mięsa
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Węgierska Górka (śląskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA - od 1 850 PLN

pilnowanie właściwej pracy maszyny, prowadzenie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych, umiejętność planowania pracy.Prace związane z melioracjami i utwardzeniami gruntu, prace przy wznoszeniu wiat hodowlanych i iogrodzeń, prace remontowe i konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)