Praca ASYSTENT DS. OBSŁUGI KANAŁÓW SPRZEDAŻY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. OBSŁUGI KANAŁÓW SPRZEDAŻY

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Prowadzenie ksiegowości firmy, dekretacja dokumentów, wystawianie faktur sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KELNER - BARMAN - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Dreglin (mazowieckie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI - 997,4 PLN

staż unijny POWER dla osób z kategori długotrwale bezrobotni
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łask (łódzkie)

PROGRAMISTA APLIKACJI/ IT ENGINEER - 7 000 - 10 500 PLN

Programowanie i testowanie aplikacji. Implementowanie rozwiązań, prowadzenie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRASOWACZ - do 1 850 PLN

Prasowanie konfekcji damskiej. Praca w godz.: 7:00-15:00.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawami i przygotowywanie zamówień klientów, analizowanie rynku takżew Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, nadzorowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 870 PLN

rozwożenie towarów , załadunek , rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

KIEROWCA, KASJER, SPRZEDAWCA BILETÓW
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Maszewo (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

staranne i wydajne sortowanie folii przy taśmie sortowniczej zgodnie z instrukcją sortowania oraz poleceniem przełożonego/brygadzisty; odseparowanie od folii wszystkich zanieczyszczeń w postaci: papieru, złomu i innych tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sławoborze (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER-UMPI/16/0047/W49 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA ( STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami pracy dydaktyczno- wychowawczo-opiekuńczej i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych w budynku i poza, na parkingu, zgłaszanie wszelkich awarii i usterek, zabezpieczenie mienia na obiekcie, opróżnianie koszy na śmieci, wykonywanie innych poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Częstochowa (śląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 300 PLN

prowadzenie pełnej księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

INŻYNIER MECHANIK - ŚRODKI TRANSPORTU - 1 850 - 2 200 PLN

Inżynier mechanik - środki transportu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWNIK DO SPRAW MARKETINGU - od 1 200 PLN

Poszukiwanie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji, wprowadzanie nowych produktów z krajów bliskiego wschod, głównie z Wietnamu lub Indii lub Pakistanu, bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami, koordynowanie pracy podległego zespołu, sporządzanie raportów dla zarządu. Praca na pół etatu od poneidziałku do piątku w godzinach 8-12.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Milęcin (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 860 PLN

-opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Pracownik obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Gromazdenie informacji rynkowych, doskonalenie procesu sprzedaży. Telemarketing handlowy. Realizowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży. Budowanie wizerunku firmy, budowanie bazy klientów. Przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych. Sprzedaż internetowa produktów firmy. Realizowanie planów sprzedażowych. Raportowanie z wykonywanych działań.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Chrząstów (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Przygotowanie samochodu do lakierowania. Wykształcenie zawodowe, zainteresowanie w dziedzinie mechaniki samochodowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Imielin (śląskie)

KIEROWCA BUSA - od 1 500 PLN

Dostarczanie paczek, przesyłek do klientów indywidualnych, firm, w tym zagranicznych, uczesnictwo w sorcie paczek, rozliczanie się z dokumentacji i pieniędzy, prowadzenie samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 2 000 PLN

praca konserwatora
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie części karoserii oraz samochodów do dalszej naprawy tj. malowanie, naprawamechaniczna, dowóz samochodów do lakierni na lawecie; doświadczenie jako pomocnik blacharza
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Krośnica (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża spożywcza. Przyjmowanie i wydawanie towarów, sporządzanie dokumentów magazynowych. Pilnowanie terminów przydatności towarów. Utrzymywanie porządku w magazynie. Spotkania w sparwie rozmowy osobiste przy ul. Budy 4 Hala 2 boksy 2-20.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC BIBLIOTEKARZA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Mława (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 850 PLN

Przygotowanie naliczeń do listy płac, symulacje kwot wynagrodzeń, urlopów, nagród, prowadzenie dokumentacji kadrowo - pracowniczej.
PERFEKTO Jolanta Pietras - 2016-02-12 - Kraków (małopolskie)