Praca ASYSTENT DS. OBSŁUGI KANAŁÓW SPRZEDAŻY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. OBSŁUGI KANAŁÓW SPRZEDAŻY

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

-prace gospodarcze,-pomocnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Śledziejowice (małopolskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW, OPEARTOR MOBILNEJ MYJNI - do 1 900 PLN

Obsługa mobilnej myjni w zakresie czyszczenia pojazdów, obiektów, kosmetyka aut, pranie tapicerek, utrzymanie dobrych relacji ze zleceniodawcami.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gdańsk (pomorskie)

TŁUMACZ (J. ANGIELSKI) - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Czermin (wielkopolskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - 997,4 PLN

Szycie, prasowanie.Osoba do przyuczenia.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Wronki (wielkopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 925 PLN

pomocnicze prace magazynowe, porzAdkowe, segregacja odpau stalowego
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Myszków (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Białężyn (wielkopolskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Sejny (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura firmy, fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

prace ciesielskie przy pracach drogowych i mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Uście Gorlickie (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)- PO STAŻU - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek twarów, prace pomocnicze na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 200 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Międzychód (wielkopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 4 800 PLN

Księgowanie i prowadzenie ewidwncji środków trwałych i wyposażenia. Rozliczanie dotacji unijnych. Księgowanie i kontrola dokumentów w powierzonym obszarze odpowiedzialności. Aktywny udział w rozliczaniu produkcji i zamknieciu miesiąca.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Nowy Sącz (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

- rejestracja oraz kompleksowa obsługa klienta/ pacjenta,- udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,- obsługa systemu informatycznego - wprowadzanie danych pacjentów,- zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów,- nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich oraz korespondencji.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Nauka: dekorowania talerzy, przygotowywania potraw, sałatek, deserów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Ślesin (wielkopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zielona (mazowieckie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

Czynności porządkowe wspomagające prace przedszkola.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Bochnia (małopolskie)

PRACOWNIK W DZIALE KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mońki (podlaskie)

praca na kopalni, obsługa prostych urządzeń np: wiertarka, szlifierka
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Zastawie (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (KAT. C+E) - od 6 000 PLN

- Transport towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą firanką na trasach z Polski do Włoch. - Wynagrodzneie: 6000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Godziny pracy zgodnie ustawą o czasie pracy kierowców. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Doświadczenie bez znaczenia, ale będzie mile widziane. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Katowice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY/PRACOWNIK OGÓLNO-BUDOWLANY - 997,4 PLN

Oferta stażu.Urabianie betonu.Perzyklejanie łat.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gromadno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 1 850 PLN

nauczyciel w grupie przedszkolnej, przaca z dziećmi o potrzebie kształcenia specjalnego
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KLIENTA - STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, SPRZEDAŻ, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

WULKANIZATOR 255 - od 1 850 PLN

wymiana, naprawa, wyważanie kół
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Grabce Józefpolskie (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń,sprzątanie kuchni, jadalni
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bełchatów (łódzkie)