Praca ASYSTENTKA Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: sekretarka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sekretarka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Szreńsk (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki, prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wola Branicka (łódzkie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Księgowa
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MOBILNA KOSMETYCZKA - OBSŁUGA MOBILNEGO STUDIA FOTOGRAFICZNEGO - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie; prawo jazdy kat. B; umiejętności techniczne- elektryczne; Zakres obowiązków: obsługa klienta studia kosmetycznego, wyjazdy do klienta, mobilna obsługa foto - budki; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY ZBIORZE I UPRAWIE PIECZAREK - od 1 850 PLN

uprawa i zbiór pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Włoszakowice (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY/ ARCHIWISTA - 997,4 PLN

udział w pracach archiwizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

szkolenie BHP, HACCP,poznawanie technologii produkcji,poznanie budowy,obsługi wybranych linii technologicznych,poznanie budowy i obsługi wybranych maszyn pakujących,obsługa stacji mycia
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegu manicure i pedicure, zapisywanie klientów, zlecanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK - KONSERWATOR - do 1 900 PLN

Mechanik mechaniki pojazdowej. Montaż i przegląd instalacji LPG. Konserwacja urządzeń warsztatowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warcz (pomorskie)

EKOLOG - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ustrzyki Górne (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

montaż opon, wymiana kół
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Puławy (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków w szkole
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ruda Śląska (śląskie)

MURARZ - PRACOWNIK DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH (Z) - od 1 850 PLN

Murarz - pracownik do prac wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towarów w sklepie, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Drobin (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym. Przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Daleszyce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wykonywanie prostych dań obiadowych, dbanie o utrzymanie porządku w kuchni zgodnie z wymogami sanitarnymi
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sandomierz (świętokrzyskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli wg wzoru
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gniezno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL - 997,4 PLN

Stosowanie twórczych, aktywizujących metod nauczania i wychowania. Prowadznie dokumentacji nauczania. Zapewnienie dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków nauki i zabawy.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Płock (mazowieckie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 20 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- pełni funkcje mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzatanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zgierz (łódzkie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Jaworki (małopolskie)

REF. DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH (PRACA DLA MODYCH) - od 1 850 PLN

-organizowanie pracy biurowej, obłsuga klientów, sporządzanie pism, obsługa programów kancelarii, urządzeń biurowych, inne czynności związane z pracą biurową
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sopot (pomorskie)

ASYSTENT DS. HANDLU - od 1 000 PLN

prowadzenie akcji promocyjnych dla klientów wietnamskich lub chińskich, prezentacja ofert klientom wietnamskim lub chińskim, wprowadzanie informacji do systemu, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 750 PLN

przyjmowanie i sprzedaż towarów, obsługa komputera, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Spławy Pierwsze (lubelskie)

HANDLOWIEC - do 2 000 PLN

- opracowywanie ofert handlowych,- monitoring inwestycji,- doradztwo klientom,- aktywne pozyskiwanie klientów poprzez telefon i osobiste spotkania,- negocjowanie warunków zamówień i nadzór nad ich realizacją,- budowanie relacji biznesowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie,przyjmowanie dostaw towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gołkowice Górne (małopolskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - od 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kębłowo Nowowiejskie (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed