Praca ASYSTENT Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO Czeladź Mika Consulting Monika Sajkiewicz S.j

Miejsce pracy:
41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientow biura rachunkowego oraz obsługa sekretariatu (sprawy administracyjno biurowe)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czeladź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czeladź

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Udokumentowane doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana bardzo dobra znajomość j.angielskiego lub niemieckiegoCV proszę przesyłać na adres e-mail ms (at) mikaconsulting.eu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Mika Consulting Monika Sajkiewicz S.j

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV proszę o przesyłać na adres e-mail ms (at) mikaconsulting.eu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Czeladź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czeladź

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej